Pro mnoho lidí kontroverzní film, kterým chce autor ukázat na nebezpečí a veškerá úskalí naší takzvané "moderní" doby, globalizace. Alex Jones nám svým osobitým stylem servíruje potenciální a v mnoha případech logikou podepřenou pravdu o tajných plánech na ovládnutí lidstva pomocí stávajícího finančního systému, stínové politiky, mediální cenzury a uměle vyvolaným strachem z terorizmu, na kterém údajně již celé roky pracují účastníci tzv. Bilderberg Group, kteří se pravidelně scházejí minimálně jednou ročně v těch nejluxusnějších hotelech a vilách světa. Konspirační teorie, nebo krutá pravda reality? (wader)

Marquis

Uřvanej Alex a jeho matlaniny. Stejně mě to ale baví, děsí a jsem rád za novináře jako je on. Prostě: S tímhle světem to jde do kopru. Ale pro klid duše, bylo tomu někdy jinak? Egypt, středověk....No kde byl obyčejný ovčan. Byl tam, kde ho chtěli páni mít a držel hubu a krok. Tenhle dokument vás z depresí rozhodně nedostane. V psychiatrických léčebnách ho asi o dlouhých zimních večerech nepouštějí. Jinak je to všechno kontroverzní. Má stejně odpůrců jako přívrženců. Něco jde i mimo mne, ale u takovýchto dokumentů to ani nijak nejde. Odpůrců, bych jen vzkázal, že mne naopak znerv'ozňuje opačná propaganda- PR a lži a manipulace ze všech mainstreamových médií. Bohužel se jim lid oblbovat daří. Potom jsou podobné projekty jen odpovědí a zblblí inteligenti, co na vše potřebují klidně vymyšlené, zmanipulované historické důkazy, nemají tvůrcům a přívržencům co vyčítat. Protože kdo a co a pro koho píše a psal? Co se vydávat smí, na co se seženou peníze a co spatří, spatřilo světlo světa??? Víme, co vlastně víme. ()

stimpy

První část snímku je nezajímavá, až směšná. Zato druhá půle je zajímavá, hlavně popis různých testů s radiací prováděných na nic netušícím obyvatelstvu je přímo děsivý. ()

T.S.Garp

Hodnocení nechám alibisticky na průměru. O formu ani nejde, spíše o obsah a témata, kterými se dokument zabývá. Těžko říct, co vše je na tom pravdy. Já ale konspirační teorii o lidech kolem kulatého stolu věřím a dost nechápu lidi, kteří bez nějakého rozmyslu řeknou, že to všechno je absolutní kravina. O tomhle jim přece jde, ne? ()

EnneX

Naprosto dokonalý a opravdu závažný dokument. Povinnost tohle vidět. Moc nechápu proč tolik lidí tomu nevěří a myslí si že vše je jen náhoda a že to co nám předkládají média a politici je pravda. Myslím, že kdyby se opravdu zamysleli nad tím vším a více by to prozkoumali pochopily by bohužel smutnou pravdu, že vše má nějaký účel a ty co chtějí ovládnout svět a nastolit nám Nový světový řád opravdu existují. Jsem vděčný že existují lidé kteří o tom píší natáčí videa i přesto, že na ně pak ty co se brání hází špínu apod. Díky za ně. PS : dragoo velmi výborný komentář ()

Caesius S.

Je zcela jasné, že papaláši, politikové a ekonomové budou vždy tvrdit, že to není pravda a budou zesměšňovat novináře a vyšetřovatele, kteří chápou jak to je. Masová média a celkově kapitalistický režim nám neustále tvrdí, že jsme svobodní, že si můžeme dělat co chceme nebo dokonce že je demokracie, ale je to naprostá lež. Kapitalismus a globalizace je daleko horší než fašismus nebo komunismus, protože zotročování lidí se děje postupně a nenápadně, ale o to zákeřněji. Učí nás milovat náš zločinecký režim, tvrdí nám, že to jinak ani nemůže být, že to jinak nemůže fungovat, většina lidí musí chodit do práce, kterou nesnáší za almužnu a hádejte, kdo z toho nejvíce profituje. Osobně ale neztrácím naději, existují lidé, kteří jim tu nechutnou propagandu nežerou a není nás tak málo! ()

mykhal

Alex Jones má kvůli mocichtivým globálním elitám svou sklenici poloprázdnou koktejlu z psychotropních drog, fluoridu sodného a sloučenin ochuzeného uranu. (Hvězdička navíc za jistý "citační aparát", byť pouze z referencí a vytržených výroků, které se hodí do zamýšlené mozaiky.) ()