Genesis - koncert v Římě

(koncert)
  • Česko Genesis v Římě (viac)
Hudobný
Veľká Británia, 2008, 88 min

Přestože se v březnu 1996 skupina Genesis rozpadla, její členové zůstali nejlepšími přáteli a loni se dali dohromady a uspořádali zcela vyprodané světové turné. V Římě legendární kapela koncertovala pro půl milion diváků v Circo Massimo, kteří s nadšením přijali slavné hity jako "Turn It On Again", "I Cannot Dance", "No Son of Mine", "Land of Confusion", "Hand on My Heart" a mnoho dalších. A Genesis v této velkolepé show znovu dokázala, že patří k největším kapelám všech dob. (oficiálny text distribútora)

subic

Koncert ve formátu 16:9, žádné brutální světelné efekty, ohňostroje a jiné zbytečné cypoviny. Tohle je seriózní uskupení a tomu odpovídá i výkon. Genesis byl vždy v mých TOP10 už od dětství, zejména pak jejich frontman Philda. Bohužel chlapci jsou někde ve věku mého otce, takže díky za každý takovýto záznam. ()

FrajerTom

Skvělý koncert legendární kapely, který nabízí jak osvědčené hity tak starší art-rockové pecky. Nejlepší momenty koncertu: In The Cage Medley, Firth Of Fifth, Domino a Drum Duet, který všem divákům dokazuje, že Phil Collins je daleko lepší bubeník než zpěvák. Pro mě jasných 5. ()