Bill s Ericem se snaží uzavřít obchod s kancléřem Úřadu upírů výměnou za své životy. Salome a Roman získají pro své zájmy Steva Newlina, jenž se má stát "přátelskou tváří" upírů, kvůli návratu Russella. Tara uteče uprostřed noci, a tak se Sookie vydá do Fangtasie požádat o pomoc Pam, jež je stále zabředlá ve vzpomínkách na Erica a podivné vraždy v Comstockém bordelu. Andyho laškování s Holly se mu vrací zpět jako osina v zadku. Později ho navštíví Gordon a Barbara Peltovi, kteří hledají Debbie. Jason narazí na svou učitelku ze střední školy, ovšem ze setkání má smíšené pocity. (HBO Europe)

Tom10000

3.díl. Tara se schovává u Sama v chladírně, kde se jí později snaží Laffayette pomoci. Ona však jakoukoliv pomoc odmítá. Namísto toho odchází do solárny, kde se snaží upálit. Její stvořitelka Pamel však o jejím činu ví. Ač ji nemá ráda, zřejmě se jí rozhodne pomoci. Sama stále vzpomíná na Erica. V jejich vzpomínkách spatříme první Ericovo a Billovo setkání, hostuje nám Lorena. V současnosti se Bill a Eric chystají na výslech u kancléřky, jež se snaží zjistit, zdali jsou či nejsou sangvinisté. U Nory se to zjistí, a stále jí hrozí smrt. Jessica navštíví Jasona a udobří se s ním. Sám Jason zažije zrvu příjemné, a poté chybné setkání se svojí bývalou učitelkou. Hoyte navštíví Draculand. Andy vidí svoji nahou fotku na facebooku a rodiče Debbie pátrají po své sestře. Tara vše vyzradí a tak se Altcid dozví pravdu o Sookie a jejím zastřelení Debbie. 80 procent. ()