V doprovodu Isabelina přítele Huga, což je člověk, se Sookie vydává na nebezpečnou misi, aby našla Godrica. Bill je překvapen, když se v Dallasu vynoří upír z jeho vzdálené, mnohem nespoutanější minulosti. Daphne se snaží přimět Sama, aby se cítil lépe ve vlastní kůži. Hoyt pokračuje v nevhodném dvoření Jessice. Andy se vyptává Laffayetta na jeho zmizení. Tara s Eggs udělají objížďku na cestě za zásobami. A na Jasona čekají ve výcvikovém táboře citové i fyzické problémy. (HBO Europe)

Tom10000

6.díl. Sookie se chystá v doprovodu s Hugem, jejím "snoubencem" předvádět za dívku zamilovanou do boha, aby společně mohli navštívit církev Slunce a zjistit další podrobnosti o jejich činech. Sarah je ochotně přijme. Jason Sookie nevidí, sama Sookie se vydává za Holly Simpsonovou, a tak se o nich nikdo nic nedozví. Tedy do chvíle, kdy Sookie zjistí, že je tomu přesně naopak. Sarah se utvrdí v hrubosti svého manžela, když jí přímo před očima zavře návštěvu. Sama se mu pomstí a zavře je s nimi. Poté vyzná jasonovi lásku. Sam blbne se svojí dívkou, dokud nezjistí, že je spojená s Marrian. Laffayette je nucen opět prodávat upíří krev. Jessica je zoufalá, Hoyt jí nepíše. Sám Hoyte dostal zákaz od matky, ale nevzdal se a dojel za svojí dívkou. Oba dva se velmi rádi vidí. 80 - 85 procent. ()