Malý kluk použije svou novou kameru, kterou právě dostal k narozeninám, aby odhalil přítele své matky, který připravuje zločin. (Listeroman)

kaylin odpad!

Muzikál, který je kriminálním filmem? Když se podíváte na obsazení, dojde vám, že to bude rapový muzikál. Ano, já vím, jak to zní, ale Sticky Fingaz, který je spíš hercem než režisérem, a také trochu do rapu fušoval, ale bez výrazného úspěchu, už si jeden podobný film natočil. Jednalo se o snímek "A Day in the Life". Jeho základ je stejný - místo mluvení a klasického zpívání se zde bude rapovat. Jako nápad je to zajímavé, ale tvůrce očividně neměl soudnost. Základ prostě nefunguje a rapovaný film, alespoň v tomto případě vyznívá spíš směšně. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/caught-on-tape-2013-5.html ()

lardko

Tak nějak ke komentáři Kaylin: tenhle Rap muzikál je úplně v pohodě scény i děj v naprostým pořádku a má to maximum toho co má muzikál splňovat, ale nedokážu pochopit jak někdo může říct o Stickym Fingagazovi že jen tak fušoval do rapu a bez úspěchu 🤣😅😅😅 Tak asi takhle Sticky Fingaz je to O v celým ONYX  v jedný z nejlepších hardcore rap skupin. Tohle pro mě byl skvělý nářez bez chyb takže musím dát plných 5 ***** ( A jinak by to chtělo si poslechnout pár písniček od Stickyho s překladem a hned by si zjistil že to je talentovaný umělec. ()