Po třech letech života v Shangai se Sarah s manželem a jejich malým synem Sammym vracejí zpět do Severní Ameriky na rodinný pohřeb. Jenže po návratu se začnou dít divné věci. Malý Sammy začne vidět duchy, a navíc ještě vážně onemocní. Bohužel tradiční západní medicína pro něj nenabízí žádnou šanci. Sarah se vydá za záhadným lékárníkem, který ji v zápětí varuje pře tím, že její syn je držen ve smrtelném sevření zlým duchem. Pokud chce Sarah zachránit svého syna, musí velmi rychle přijít na to, co duch chce, jinak Sammyho ztratí. (Negatif)

Petulka88

Další z řady duchařských hororů. Originality se tady sice divák nedočká, ale většinu času to film kompenzuje relativně slušnou atmosférou, podpořenou několika lekačkama. Bohužel, závěr se těžce pokazí. Nejprve příjde odhalení děsivého rodinného tajemství, které je stejně šokující jako další fotky koziček Agáty Hanychové. Tak nějak s tím počítáte, ale když to příjde, jste stejně zklamaní. Tady se teda filmaři moc nepředvedli. Jenže samotné finále je ještě horší, o nějaké gradaci se nedá mluvit a pár scén je tak akorát pro zasmání. Přibližně hodinu to vypadalo na slušný horor (o to je to překvapivější, že producentem je Uwe Boll), ale tím koncem to tvůrci po... ()

leftfield

Komentářů zatím poskrovnu, ale vidím, že v hlavním se shodujeme. Mezi duchařskými horrory určitě nadprůměr, lekačky víc než lekací, trikově slušná úroveň, škoda jen, že ve druhé polovině filmu snímek podle mě ztrácí slibně nabrané tempo a možná bych místo sladkého happyendu uvítal spíše "standardnějíší" horrorový konec, který by mohl (nebo taky nemusel) být předzvěstí dalšího dílu. 3,5 * ()

Cechyno4

Opravdu mě překvapilo, že tohle je kanadský film. Když si film pustíte, zjistíte proč. Hrají tam skoro samý asiati. Film má také typický asijský příběh, kterých už jsem viděl hodně. Nakonec to znovu dopadne tak, že dobro zvítězí nad zlem. Většina démonů a duchů mi přišla spíše jako z komiksu. Lekačky předvídatelné. Příběh nebyl špatný, ale jak jsem již psal, je ohraný. Přemýšlel jsem mezi dvěma a třema hvězdama. A popravdě bych dal tak dvě a půl. ()

Petrik82

Duchařinka v prvej polovici trochu pripomína Šiesty zmysel, ale bohužial slušne rozbehnuty vlak pomaly spomaluje brzený tuctovostou, predvídatelnostou a neoriginalitou.. ()