Za to môže Rio

• Česko Za to může Rio (viac)

Matthew Hollis (MICHAEL CAINE) a jeho najlepší priateľ Victor Lyons (JOSEPH BOLOGNA) cestujú do Ria na obchodnú cestu. Obaja majú so sebou svoje dospievajúce dcéry Karen (VALERIE HARPEROVÁ) a Jennifer (MICHELLE JOHNSONOVÁ). Keď sa Matthew zaľúbi do Jennifer, milovanej dcéry svojho priateľa Victora, a ona jeho city opätuje, usilujú sa to obaja zachovať v tajnosti. Victor však zúri, keď sa dozvie o nejakom staršom mužovi v dcérinom živote a chce ho vypátrať. O pomoc požiada, pravdaže, Matthewa... (oficiálny text distribútora)

Peabody

Příjemná komedie, pochopitelně že si ji vychutnáme spíše my muži středního věku, atmosféra koupání na pláži, podvečerů u moře, spousta hezkých dívek v různém stupni obnaženosti, (je asi pravda, že atmosféra Rio de Janeira je velmi specifická - ovšem v mnohém podobné je to na Krétě v Chorvatsku, Capri). Na americkou pruderii ukazuje, jak rozhořčeně to vnímají na AMG někteří US diváci, kteří se rozhořčují nad pedofilním vyzněním filmu (Michelle bylo 19, tak jaká pedofilie??). Vezmu-li v potaz objem amerického porna (zcela newspeakovsky přejmenovaného na adult entertainment, aneb "když to jinak pojmenuji, je to něco jiného"), za nic jiného než pokrytectví to označit neumím. Nicméně zpět k Riu - takový letní podvečer se skleničkou a v milé společnosti tento film rozhodně nezkazí. Nic jiného to není. Ale já mám Cainea rád i v jiných filmech, nepopírám. ()

peproch

Je to pitomoučké, Ospravedlní Rio sexuální vztah s dcerou nejlepšího přítele? A je on nejlepším přtelem, jestliže má poměr s mou manželkou? ()

Caine a Demi jako zloději?

Caine a Demi jako zloději?

17.03.2006

Dvojnásobný držitel Oscara, britský vysloužilec Michael Caine, se objeví v kriminálním dramatu FLAWLESS po boku Demi Moore, nabírající v posledních letech druhý dech. Oba si již zahráli před více než… (viac)