Oči šialenstva

• Česko Oči šílenství (viac)

Päť stredoškoláčok sa záhadne stratí cestou domov z futbalového zápasu. Päť študentiek sa vracia domov zo školského futbalového zápasu. Cestou pri opustenom sklade narazia do terénneho auta. Dievčatá sa vyľakajú, ujdú z miesta nehody a ženú sa preč tmou a neznámou cestou. Napokon sa dostanú na miesto nazývané Oči. Šokuje ich, keď uvidia jedno predné svetlo auta, ktoré sa za nimi zjaví. Šofér ich začne ohrozovať a im nezostane nič iné, len pred ním unikať, inak prídu o život. Otázka však je, či sa im to podarí... (oficiálny text distribútora)

honzic odpad!

Odpadový "rádobyhoror", u kterýho člověk kouká na hodinky, kdy ta blbost skončí. Horší herce, dialogy, kameru a režii těžko někde najdete. Hodnocení: 5 % ()

schindler

Asi jsem měkej, ale dám jednu hvězdu za nápad, že je celý film natočený z automobilu, kdyby se toho ujal někdo talentovaný mohlo to dopadnout zajímavěji, zde se však nic takového nekoná. Je zde taková kupa nesmyslů a nelogičností, že kdybych je měl všechny vypisovat bude to nejdelší komentář na csfd. Takže namátkou - krutě přehrávající šoférka, náplastě na ksichtě, krvavé makeupy dělali asi žáci prvního ročníku základní školy, závěrečná šroubováková štafeta, kamera ze které začne po pár minutách bolet hlava a pak také neskutečně debilní dialogy, posuďte sami.,, TEČE MI KREV Z NOSU, CO MÁM DĚLAT? STRČ SI DO NĚHO TOHLE. ALE ČÍM BUDU DÝCHAT!!! PUSOU. DÍK". ()

uprchlice odpad!

Tomuto filmu chybí vše,co by měl mít správnej horor-napětí,děj,herecké obsazení,brutalita a takhle bych mohla pokračovat do nekonečna, protože je toho opravdu hodně.Rozhodně nedoporučuju. ()

Snakefinger odpad!

Asi po deseti sekundách je jasné, že je to béčko. Po dalších minutách máte chuť vzít do ruky kuchyňský nůž a sám podříznout tem ječícím a dementním pipinám hrdlo aby zmlkli. Fakt neuvěřitelné a rád bych poznal osobně to hovado, které to natočilo. Nebo radši snad ani ne. Obávám se, že bych se asi neudržel. Kvalita obrazu, herecké výkony, režie je naprosto pekelná jako by to točili mobilem z posledního bazaru. ()

leonskennedy

Bože to snad byla nejhorší kamera co jsem viděl a k tomu pětice totálně blbejch a uječenejch slepic!A pokud se pět ženskejch svlékne tak to musí být krucinál vidět! ()

Eclipsis___

Teda neviem prečo tak zlé hodnotenie....mňa osobne častokrát pri filme mrazilo a tým herečkám som do bodky veril, že sú na pokraji nervového zrútenia. Čo tam po tom, že kamera bola tragická, dialógy často nezmyselné a kamkoľvek tie baby bežali, vždy tam bola ona... u mňa solídnych 50%. ()

BigJohn02 odpad!

Neuvěřitelná sračka... Nevěřím, že to někdo natočil - tohle vyhřezlo z hajzlu při spláchnutí... Kravina střídá kravinu, nefunguje to ani jako blbá parodie. Jediný na co se dá koukat, je Mia Yi (Melanie) - ty ostatní slípky vypadají, že byly uneseny z obludária pro mentálně postižené zrůdy. ()

goauld odpad!

Tohle je tak debilní až je to americké..... Větší sračku sraček jsem teda neviděl. Tenhle film snad byl zadarmo pro televize, nebo jako "nechtěný dárek" za který musel sám autor platit aby si to vůbec evropské televize vzaly... Tohle totiž nikdo přece nemůže kupovat ??? ()

Jarsey

1 hvězdička za atmosféru, druhá hvězdička za konec (a za to, kdo vlastně ve filmu zemřel a nezemřel, což vlastně popírá nepsaná pravidla podobně laděných snímků), třetí za minimální použití hudby, a přesto film gradoval. Mínusy: 3/4 filmu jste nuceni poslouchat hysterické vískání pubertálních holek (chápu, že ta situace je stresující, ale nemusí to kazit celý film), fekální scény a mnohdy stupidní konverzace. ()