"Bad Biology"- to je spojení černé komedie a horroru. Díky biologickým experimentům mladý muž a žena hledají sexuální naplnění, nevědomi si svého života. Bohužel poslední setkání a spojení těchto dvou neobvyklých lidských bytostí končí výbuchem a zároveň i koncem jejich největší sexuální zkušenosti. Je to neodpornější milostný příběh všech dob… (LIVINGDEAD)

obitus

Na návrat Franka Henenlottera se v určitých kruzích skalních fandů čekalo pomalu jako na obdobné comebacky Marinse, Argenta či Romera. Bohužel, ta tam je ona prazvláštní atmosféra jeho starších filmů, a to i přes fakt, že námět je podobně ulítlý. Příběh dívky se speciální vagínou (a zřejmě i dělohou), která jí dává schopnost donosit a porodit děcko během několika minut a chlapce s obřím, poměrně samostatným penisem, je sice zajímavý, nicméně triky jsou ještě horší než před 20 lety a ani na herce už Frank nemá tolik štěstí. I s přihlédnutím k faktu, že v Bad Biology nalezneme pravděpodobně nejdelší orgasmus v dějinách kinematografie a několika režisérovým nápadům musím hodnotit výše než tematicky podobný One-eyed monster. ()

evilmind

Henenlotterův v pravdě osobitý styl se dlouhou pauzou pranic nezměnil - bohužel. Pro filmové kritiky, kteří za vším hledají dokáží najít víc, než tam skutečně je, zase jistě čekala hojná sklizeň, ale cílené obsazování amatérů jinak může sklidit potlesk jen těžko. Rozhodně ale originální, ulítlé, a s pár scénama, na které jen tak nezapomenete, jako například super rychlý ženský cyklus od orgasmu až po porod během pár minut, souboj ala Evil Ash s neposedným penisem, a zamozřejmě osamostatněný penis razící si cestu zdí. ()

tenebrae86

Měl jsem trochu strach, že to bude blbost, ale Frank Henenlotter mi udělal velkou radost. Bavil jsem se od začátku do konce a vyvrcholením byla scéna, kde se obří penis vydává znásilňovat sousedky. Prodírá se zdmi z bytu do bytu, funí a jednu podruhé si vychutnává. No a když tu poslední jenom stylově "vypleskal" po kozách, tak to už jsem fakt řval smíchy. Jen tak dál Franku! ()

oLí

Romantika, kozy, pussyface, kozy, masturbace, orgasmy, kozy, pipiny, čárky, a zlotřilý penis v podání magora Henenlottera, jak ho máme rádi. Pokud bude ještě do budoucna připravovat nějaký film v podobném duchu, tak se budu těšit. Jen už prosím nikdy víc nic ve stylu dvou pokračování Basket Case. 6/10 ()

pornogrind

Moc hodnotících tenhle film nemá a já se ani nedivím. Tohle moc lidí asi nepobere a neocení. Určitě bych za tím nehledal horor. O horor se to možná jen otírá. Spíš je to taková černá komedie ale hodně bizarní. Nemůžu si pomoct ale já jsem se fakt bavil. Zpracování a efekty sice určitě neoslní ale ten námět je docela úlet. Taková hodně umírněná Troma. Pro většinu diváků to bude 3,14čovina či kokotina. Za mě objektivně lepší 3hvězdy. Ale vzhledem ke zdejšímu hodnocení nadhodnotím a dám i tu čtvrtou hvězdu. Stejně to ve výsledku nic nezmění. ()