Alice Cooper - The Ultimate Clip Collection

(video kompilácia)
  • USA The Ultimate Clip Collection: Alice Cooper
všetky plagáty

JohnnyD

Táto kolekcia videoklipov je všetko len nie ultimatívna (je to menej ako polovica videoklipov, aké do roku vydania Alice nakrútil). Dokonca nie je ultimatívna ani, ak by sme brali, že je kolekciou z albumov Trash-Hey Stoopid-The Last Temptation, keďže tu chýba House of Fire a necenzúrovaná Poison. Inak sa ale veľmi hnevať nemožno, klipy sú zábavné (i keď na videoklipy sa Alice nikdy nesústredil, jeho doménou bolo javisko) a maestro je neodolateľne pekelne očarujúci. Tracklist: 1. Poison 2. Only My Heart Talking 3. Bed Of Nails 4. Feel My Frankenstein 5. Hey Stoopid 6. I Got A Line On You 7. It's Me 8. Lost In America 9. Love's A Loaded Gun ()

liquido26

Co se jednotlivých videoklipů týká, tak jsou samozřejmě za pět hvězd, ale tato kompilace nikoliv. Říká si totiž "Ultimate", ale k tomu ultimátu tam chybí hodně zásadních písniček - např. Teenage Frankenstein, He's Back, Freedom, House of Fire anebo třeba ten již zmiňovaný nezcenzurovaný Poison a vzhledem k roku vydání také Gimme z desky Brutal Planet. Jinak klipy samotné jsou vždy typicky Cooperovsky temné a lehce praštěné. ()

lioncel

Protestuji !!! .. proč je zde tak málo klipů, vy zatracení šetřílci jedni americký .. protestuji a to je asi tak z mé strany všechno .. ano .. a taky nadšeně zírám a poslouchám ten nádherný rockový nářez a velmi kladně samozřejmě k tomu hodnotím ten vkus na krásné dívky - doplnění a zkrášlení v obsazení u jednotlivých mini příběhů .. wow!!! … ()

GASTON73

Režie: Nigel Rick - Skladby:1.Poison 2.Only My Heart Talkin' 3.Bed Of Nails 4.Feed My Frankenstein 5.Hey Stoopid 6 I Got A Line On You 7.It's Me 8.Lost In America 9.Love's A Loaded Gun ()