Původní televizní seriál, volně navazující na první řadu, která byla natáčena původně pro polskou televizi v Bielsku-Biale. Po skandálním zásahu katolické církve se však v rodném Polsku vůbec nevysílala. Pořad publikuje internetová televize Stream.cz. (ČSFD)

Honzíno

Dávám 50%, jelikož sympatizuji s hereckými výrazy Petra Čtvrtníčka a Josefa Poláška a mohu dnes aspoň zde občas slyšet sametový hlas Roberta Nebřenského, jenž byl tolik charakteristickým prvkem rozpadnuvší se hudební formace Vltava. Čili asi takto, že. Jinak je to velká stupidita s vyváženou směsí hovadin a dobrých hlášek (sem tam) - dyť to má vocas - bohužel v každé znělce. ()

cubiculla

Mírně trapná a vcelku úchylná parodie na seriály z nemocničního prostředí, u které jsem se náramně bavil. Nedoporučuji těm, kteří chtějí za každou cenu hledat ve všem něco intelektuálního a jemným dámám... ()

manonfire

Je to...řekněme... hodně zvláštní. Ovšem na Pana Nebřenského se dívám moc rád. Neodolatelnej pošuk, kterej hraje tuhle frašku tak neskutečně vážně a procítěně, že to kvůli němu stojí za to. No a pak samozřejmě pan Čtvrtníček. 60% ()

P1tr

Velice zvláštní projekt několika krátkých internetových epizod. Čtvrtníčkův rukopis nejde popřít a pro příznivce jeho typického humoru je to dobře. Jako internetové rozptýlení funguje výborně. Pozor na kožní! ()

ArdathBay

Mystifikátor Čtvrtníček a Robert Nebřenský ze skupiny Vltava jsou nejvýraznějšími postavami této výborné taškařice. Pokuď se chcete opravdu bavit, nesmíte toto "pokračování" brát ani trochu vážně a naladit se na Čtvrtňovu vlnovou délku a vychutnávat si narážky na Nemocnici, Růžovou zahradu a ostaní seriálové cliche. Nejslabší díl je dle mého "Sláveček" a jeden z nejlepších je "Hodina mezi psem a Vlkem". A nazvat jeden z dílů "I cysta může být cíl" je libovost !! Fiala by měl radost... P.S. Škoda, že na DVD vyšlo 11 dílů a ne kompletních 15, co jsou na Streamu. ()

kisha

Čtvrtníček má těžko uvěřitelnou kuráž vyrukovat na českej národ s něčim podobnym:)pic kozu do vazu, po počátečnim šoku ze seriálový abnormality jsem si na to zvykla, ano, přišlo mi to vtipný a ano, naprosto chápu tu část populace, která za tento počin Čtvrtníčka odsoudí...tři hvězdy jen v rámci (téměř nemožného) srovnání s jinými, nutno podotknout vtipnějšími, seriály;) ()

Mr.Jackass

Petra Čtvrtníčka a jeho styl humoru mám sice opravdu rád, ale tady už to bylo vážně moc i na mě...Chvíle kdy jsem s zasmál by se daly spočítat na ruce zasloužilého dřevorubce po mnoha letech práce s pilami všeho druhu... ()

insurgentes

Prvních 10 dílů jsem si říkal, jak je tahlecta normalizovaná česká soda už akorát tak trapná, ale pak se to nějak rozjelo a já se začal bavit. Je to dokonale xenofobní, sexistické a nekorektní, přesně takové, jaké to má být, když se do něčeho pustí Čtvrtníček. ()

Testament

Jak mám rád Čtvrtníčka a hlavně "Ivánku, kamaráde", tak mě poslední dobou čím dál více uvádí v rozpaky. Řada vyloženě nevtipných příběhů s nijakou pointou. Rozhodně nedoporučuji ani skalním nepřátelům. ()

baXter odpad!

Co to je toto ? Vydrzel jsem prvních 5 dílů s nadějí že se do toho dostanu, ale opak je pravdou. Je to odpad se vším co k němu patří. Smrdí, vytváří úškleb, podněcuje nevolnostní stavy a dokonale člověka odrazuje. Ale jak známo, nekteří odpad i přebírají a proto se to někomu určitě líbí. ()