Když Dannyho zmlátili před zraky jeho dětí, přeje si jediné. Pomstu. Skupina vyhazovačů ho učí jak se bránit i útočit. A tak Danny brzy konfrontuje šéfa místního gangu. Boj má však překvapivě brutální následky...  Danny, osamělý tovární dělník, je během náhodné rvačky zmlácen a ponížen před zraky svých dětí. Jeho už tak bezútěšná existence tak klesá hlouběji do propasti zoufalství. Danny se však rozhodne bojovat. Potkává skupinu klubových vyhazovačů, kteří ho přijmou mezi sebe a dodají mu dostatek sebedůvěry. Danny se pomalu sžívá s jejich světem a zaplete se s místním šéfem podsvětí. Tímto se spustí řetězec událostí, které budou mít neuvěřitelně brutální následky. (oficiálny text distribútora)

Vecko99

Příběh není ničím nový a originální a britové pohodné existence jako je Danny zpracovávají velmi často. V tomto případě vše ale velmi dobře funguje. Herci pro mě nejsou známí, ale skvěle fungují a doplňují se. Díky úvodu, který vám prozradí jak to dopadne si možná řeknete, že už vás ten film nemůže překvapit a jen čekáte co přesně se bude odehrávat, kdo koho zmlátí, atd..., ale naštěstí závěr vám vše vynahradí a tohle mám u filmů snad nejraději..... **** ()

Cedr

Britské "gangsterky" mají v sobě zvláštní a pro diváky velmi atraktivní náboj. Není žádným tajemstvím, že většina těchto filmů je neskutečně stylová a vysoce zábavná. Clubbed se vydává, ale trochu jinou cestou. Cestou uvěřitelné záplatky a až děsivě reálného příběhu. Nahlédnutí do podsvětí není možná tak cool jako ve snímcích Guye Ritchieho, ale to rozhodně není mínusem. Celkem tuhá atmosféra, kvalitní herecké výkony spolu se slušným scénářem dělají (nejen) pro fanoušky žánru z Clubbed velmi kvalitní podívanou. ()

Martin_W

Nepročíst si profil filmu před zhlédnutím, tak si myslím, že se jedná o dílo maestra Quentina Tarantina. Podobné filmy mám hodně rád, v tomhle mi však chybělo rozšíření hlavního příběhu a promakanější ukončení. V některých scénách mi snímek hodně připomínal (o třídu lepší) Fight club. 73% ()

tom88

Veľmi nenápadný a malý film. Zaváňa gangsterkou, atmosféru na to má. Nečakal som od filmu takmer nič, ale nakoniec som sa slušne pobavil, takže mám radosť. Herci neznámi, ale hrali slušne. Príbeh neponúka priveľa, ani nič nové, ale rozhodne nie je na zahodenie. Miestami kruté, až surové. Bohužiaľ je to predsa len film na jedno pozretie. 68% ()

rgrohol

Nebudu vám nic nalhávat, pro britské filmy mám slabost. Zbožňuji tu typickou syrovost, špinavé prostředí a drsnou mluvu, která je koloritem většiny ostrovních snímků. A v Clubbed si toho všeho užijete více než dost. Příběh muže, kterého už nebaví, jak ho život bije a začne se bránit. Že jste to už viděli mnohokrát? Vždyť to vůbec nevadí. Neil Thompson totiž ukazuje, že když se správně volí ingredience a způsob servírování, dokáže i z obyčejného receptu vytvořit nezapomenutelný zážitek. U mě je to za *****. ()