Mesto duchov

• Česko Město duchů (viac)

V USA propuká finanční aféra a mladý pojišťovací agent Jimmy z New Yorku prchá před zákonem. Odlétá do Kambodži, aby tam našel svého "obchodního" partnera a vyzvedl svůj podíl. Čeká ho však překvapení, s jakým nepočítal... (oficiálny text distribútora)

xander

Hviezdne obsadenie od Depardieu bude iba prihrávačom bez väčšieho významu. Matt Dillon je priemerný, tak ako Stellan Skarsgard, Najviac zaujme James Caan. Dillonov režisérsky počin nesplnil očakávania a okrem nádhernej prírody už na nom príliš veľa zaujímavého nieje. Zmätené a nudné dielko. ()

Michaell

Nevím, proč hodnotícím připadá ten film tak špatný. Nepřišel mi o nic horší než naprostá většina jiných thrillerů. Možná nebyl tak "akční", ale zase byl o trochu méně "klišovitý", což je největší zhouba tohoto žánru (já dávám rozhodně přednost druhé devíze). Největším zklamáním pro mě byl překvapivě výkon Matta Dillona. Možná za to mohou komediální role (tedy hlavně ta jedna), nebo jeho poměrně výrazná gesta, ale nepřišel v této postavě příliš přesvědčivý. ()

XCITE

Souhlasím se stubem a připojuji se k jeho názoru. Ano některé pasáže jsou slabší, ale jiné jsou parádně odporné a sugestivní. Není to převratné dílo, ale nenudilo mě to ani trochu. 66,6% ()

andy60

Úplně špatné to nebylo, ale přistihl jsem se, že mě moc nebaví sledovat to Dillonovo zmatené pobíhání odnikud nikam. Chtělo topředevším lepší scénář a snad i přímočarost, protože námět sám o sobě špatný nebyl. ()