Fighting Beat

• Thajsko อกสามศอก สองกำปั้น

Skupina mladých bojovníkov a expertov v Muay Thai pod vedením Davida (David Bueno) je donútená použiť svoj smrtiaci výcvik, aby ochránili sami seba pred miestnym vydieračom. Zločinec má v úmysle zabiť dcéru ich mentora v prípade, že sa ten nevzdá svojho baru. (nessbeal)

Maty85

Thajsko nám poslední dobou servíruje jednu akci za druhou, avšak na takový velmi podařilý Ong-bak to ani zdaleka nemá a nikdy mít nebude, poněvadž pokud se v takové akční mlátičce neukáže borec Tony Jaa je thajský film už předem odsouzen do filmů zapomění. ()

tombac

Kdy už nám Thajci konečně naservírují další výživnou muay thai mlátičku? Při vší úctě, tahle plytká a nablble podaná plážová historka, ve které ječící Thajky pobíhají po přístavu s klacky a loví nepřátelské svalovce do sítě, se tomuto termínu ani zbla nepřibližuje. Ze soubojů stojí za zmínku jen pár koleno-lokty fragmentů, jinak se borci moc nepředvedou. Své dělá podprůměrný střih, úhly kamery, choreografie, otravný voiceover a nepochopitelné křepčení některých postav. A při pohledu na zakončení finálního mače se leckomu bude drát mezi rty slovo "fuck"... Z filmu mi zůstanou v paměti leda jen pěkné postery. Zklamání. ()