Na střední škole byli Matt a Ryan nejlepší přátelé. Vlastně víc než přátelé. Po maturitě se jejich cesty rozešly. O několik let později Matt dostává pozvánku na Ryanovu svatbu. A protože jeho city vůči první lásce nevymizely, rozhodne se vrátit do svého rodného městečka a zabránit Ryanovi, aby neudělal největší chybu svého života. Film v roce 2007 natočil režisér C. Jay Cox. Do hlavní ženské role překvapivě obsadil Tori Spelling (Beverly Hills 90210). (jack.hnut)

klichem

Pútačom tohto filmu mala byt laska dvoch dlho od seba odlucenych muzov, ktorý sa znovu stretnu na svadbe. Problem je vsak v tom, že jeden z nich si berie svoju snubenicu a druhy je jeho svedok. No ako toto už len môže dopadnut? Samozrejme je to film plny nerealnych priam odpudivo nastrojenych bozkavacich scen (kazdy s kazdym) o laske ci romantike sa tu urcite neda ani hovorit. Film plynie a plynie a pritom s nič nedeje. Tori Spelling ukáže ovisnutú kožu na svojich rukách....jediný moment, ktorý som si zapametala (na to sa nedá zabudnút). Je to neprirodzený vyumelkovaný americký film o láske gayov, ktorý mal zrejme diváka oboznámiť aj s takouto formou lásky. Namiesto toho aby sa však divák s príbehom zžil a oblubil si hlavné postavy, je to pravé naopak, každou minútou sa vám to celé zdá strelenejsie a odpudivejsie. ()

Brabíček

hodně lidí tento film odsuzuje ale mě celkem překvapil. Tori Spelling je krásná, líbila se mi hudba ve filmu i námět nebyl špatny a kamera taky ušla. Akorát necápu proč zase do gay rolí obsadili hezounky, když není vždy pravda že chlap kterej je krásnej a není zadanej je gay proto tohle hodnocení ()

Jerkie

Šlo to. Opravdu to šlo. Řekněme, že děj byl chvilkami někdy opravdu povrchní nebo nudný, ale stále to šlo. Řekla bych, že dokonce některé scénky by stály za to, aby byly povýšeny do lepších filmů. Avšak.. Stále jim nemůžu odpustit ten konec. Stále ne, ten mě zklamal. ()