How to Be

všetky plagáty

Hrdina filmu Art (Robert Pattinson) prochází "existenciální krizí" dvacátníků. Rodiče ho nechápou, holka ho nechala, kamarádi jsou ještě divnější než on. Jako východisko z nouze si pozve kanadského poradce, který jej i jeho rodinu má naučit, jak žít plnohodnotný život a co hlavně - užívat si ho. (Morien)

monikka87

Ehm, v mojom štvrtom filme s Pattinsonom mu konečne rola sadla a nemala som z neho divný pocit. Ale How to Be ako celok ma neoslovilo... hovorím si - existenciálna kríza, OK na to sa pozriem. Bohužiaľ ujetý Kanaďan, tá ich kapela a zrazu napravené vzťahy v rodine sa mi zdali akosi málo. Fakticky mať to o minútku viac a asi to vzdám. ()

jafuska

bohužel mě to nijak nenadchlo a to jsem myslela, že by to mohlo být fajn, jestli očekáváte Pattinsona jako krasavce, tak Vás zklamu, není tomu tak, je oplácanej, zarostlej, málokdo by poznal, že je to ten herec ze stmívání, není to vyložene špatný film, ale asi pro mě není dost dobrý jak bych očekávala ()

Bigwave

Absurdní křečovité zpracování existenční krize, kterou si nejspíše prošel každý mladý člověk. Nebylo to špatné. Pattinson docela překvapil, v nezávislých filmech je lepším hercem, než v komerčních h*vnech. Jednou to doporučuji shlédnou každému, třeba milovníkům hudby. ()

Astinas

Vynikající výkon Roberta vyzdvihuje film, sice ne do takových výšin, ale určitě nebýt jeho, stal by se velmi špatným filmem. Jinak scénář se mi velmi zamlouval a některé situace byly až extrémně vyhrocené, naštěstí ne na úkor filmu. V podstatě je film depresivní po celých 70 minut, ale pak ke konci je vidět příjemná změna v postavě Robertově, že nakonec musím říct, že jsem rád shlédl How to be... bohužel ne každému divákovi bude tento film "sedět", protože je dosti zvláštní, pro mě však skvělý... ()

alexo12 odpad!

K tomuto filmu ma dostalo jedine meno Robert Pattinson no ako som ho zapla tak som ho aj vypla. Nezaujalo ma na ňom absolútne nič. ()

kori_kori

Arte, máš vážné problémy, jsem u tebe v cuku letu, budu u vás jíst a bydlet a možná se z toho dostanu ... šaty dělaj člověka, o účesu nemluvě ... je dobrý si umět vybrat ten správnej hudební nástroj, mít čas na cvičení a motivaci ... chladnost rodičů deprimující, vopravdický kámoši se hodí ... střídala jsem pocity divnosti a pochechtávání se u monitoru, no nevypla jsem to, vydržela ... atmoška v pubu výborná ... hlavní postava mě bavila, stejně jako kámoš bubeník a hledání negativních vzpomínek u kuchyňské linky ()