Kang Tae-ju a Jo Yeong-wu sa poznali od strednej školy. Obaja milovali to isté dievča, iba jeden z nich ju však získal. Keď sa z chlapcov stanú muži, ich cesty sa rozídu - jeden sa stane policajtom, druhý kriminálnikom. Ženu, ktorú pred mnohými rokmi obaja milovali, jej vyvolený opustí a Kang Tae-ju ju neváha uchýliť a starať sa o ňu. Spolu s ňou sa zaviaže zachrániť aj Sae-hae, ktorá odmalička trpí Wilsonovou chorobou. Ak nepodstúpi nákladnú a náročnú operáciu, je isté, že čoskoro umrie.
Kang Tae-ju a Jo Yeong-wu sa po rokoch stretávajú za zvláštnych okolností. Aby však mohli Sae-hae zachrániť, niekto bude musieť zaplatiť vysokú cenu. Vo vypätej situácii sa na povrch dostáva skutočná pravda z minulosti. (sochoking)

Shit

V asi 70% příběhu se jedná "jen" o jedno z dalších kvalitních korejských dramat, který má ale podle mě občas problémy s menší uvěřitelností chování některých postav a nezpůsobuje nějaký silný emoce, krom toho je tu opět pro korejce až moc typická minulostní linie, ovšem druhá polovina je výborná a zejména závěrečných asi 15 minut mě natolik uzemnilo, a to i když sem vývoj celkem čekal, že si nemůžu pomoct a musim dát 5*, jelikož to byl fakt silnej zážitek. ()

sochoking

No , ja to vidím takto : je mi hned jasné , že prevažne hodnotili koreofili a iní koreanisti , ktorí drbnú 3* už len z princípu za prvé šikmé oči , ktoré uvidia po úvodných titulkoch . Tento film bol neuveriteľnou citovou vydieračkou , kde išlo o to , že malá holčina umiera a všetci okolo sú z toho posraní , tak nech sa poserie i divák , pretože všetci spomínajú minulosť a všetci si všetko vyčítajú a celé je to akosi urevané a ' kaje taje ' pozliepané a uplácané... Kymáca sa to od jednej udalosti , či spomienky ku druhej , ako ked natrtkaný Fero ide z krčmy domov. Taká kokotská telenovela ufňukaná ... bohužiaľ . Dosť , že sa mi monitor nezahmlil od toho potoku slz !! ()

Ceres

Zjištění pravdy v zhruba 28. minutě filmu bylo dobré, i když tou následnou pěstní scénou to neudělali dobře. Asi po hodině mi už ale film byl ukradenej. Osvětlit to dakázala jen už Ha Ji-won, ale zdá se mi, že to celkově už bylo překombinované. A tá nesmyslná scéna s nožem před koncem, to bylo na facepalm. A ano, i když film se snaží ždímat za každou cenu a někdy se mu to celkem dobře daři, tak se nemůžu odpustit ty hrubé chyby, které ten film pro mě sráží. ()

Lacike

Pekný na prvý pohľad dojímavý námet, ale spracovanie ma nechalo úplne chladným. Zo začiatku to bolo príliš zbrklé. Následne po vytasení veľkej pointy všetci teatrálne prehrávali, čo mi liezlo na nervy. Rozuzlenie bolo tiež také, aby sa vlk nažral a to malé dievčatko ostalo celé. Zdá sa mi tiež, že nič iné ako transplantáciu pečene si kórejský scenáristi vymyslieť nedokážu. Chcelo by to trochu originality a keď tá nie je, tak aspoň poriadne naplniť všetko to klišé, čo sa tu nepodarilo. 4/10. ()

Mikah

Samozřejmě, mnozí film označí za citové vydírání. Ano, možná se trochu snaží hrát na city, ale do takového tématu to patří a podle mě je tato cesta lepší, než kdyby do něj nevložili vůbec žádné emoce. Příběh o umírající holčičce, která se seznamuje s potenciálním dárcem jater, působí ne zrovna originálně, ale osobně jsem byla překvapená, jak to vlastně všechno bylo. Na začátku jsem se trochu bála, že se film nevyhne náhlému trapnému otočení ze strany jedné z hlavní postav, která působila dost protivně, ale nakonec vše plynulo přirozeně a i přestože se ona osoba skutečně vyjevila v trochu jiném světle, tak myslím, že to bylo pochopitelné. Sice mě to nerozbrečelo, ale v žádném případě jsem se nenudila. ()