Maminka povídá, jak je ta móda nestabilní a je třeba stále si kupovat nově věci tak, aby byl člověk šik. Ládínek jen zvedne oči v sloup a odfrčí na jinou planetu. Už při přistávání se ději divné věci, planeta neustále mění tvar. Když přistane, zjišťuje, že není nic trvalé, vše po čase mění svůj tvar i účel. Tyto transmutace řídí jediný člověk, říkají mu diktátor. (sator)

v.pohode

Tohle je přeci ta největší pecka hned po Omeze, která k nám z Maďarska přišla! Hláška Gabi že "Já kráva pitomá si nevzala Pištu Hufnágla" se stala legendou již tenkrát. ()

LachtanShows

Po delší době, kterou zapřičinlo zklamání množstvím předchozích nezáživných dílů, jsem se zas vrátil k Vladimírovým nočním toulkám po vesmíru a sáhnul jsem tentokrát naštěstí po poměrně zdařilé výpravě. Vtip a invence jsou tady pro mě rozhodně nejdůležitější a Proměnlivá planeta obsahuje obojí. ()

sator

Maminka povídá, jak je ta móda nestabilní a je třeba stále si kupovat nově věci tak, aby byl člověk šik. Ládínek jen zvedne oči v sloup a odfrčí na jinou planetu. Už při přistávání se ději divné věci, planeta neustále mění tvar. Když přistane, zjišťuje, že není nic trvalé, vše po čase mění svůj tvar i účel. Tyto transmutace řídí jediný člověk, říkají mu diktátor. ()

• Pred pristátím Aladárov analyzátor stability ukazuje ležatú osmičku, čo je nezmysel, nakoľko planéta neustále menila svoj vzhľad a povrch. Logicky by teda analyzátor mal ukazovať nulu, pretože planéta bola absolútne nestabilná. (Hudino)