Ládínkovi rodiče a sestra Týna odcházejí do cirkusu, tedy ne že by tam vystupovali, lákají i jeho, ale on nechce. Jen co zaklapnou dveře, už bere svůj houslový futrál s Guliverem a kamaráda Zora a chvátají na střechu za novým dobrodružstvím. Tentokrát do jiné sluneční soustavy a uvítání na neznámé planetě je v pravdě lidské – střelbou. To, co spatří po přistání, neznají ani letití pracovníci blázince, nic tu není normální. (sator)

sator

Ládínkovi rodiče a sestra Týna odcházejí do cirkusu, tedy ne že by tam vystupovali, lákají i jeho ale on nechce. Jen co zaklapnou dveře, už bere svůj houslový futrál s Guliverem a kamaráda Zora  a chvátají na střechu, za novým dobrodružstvím. Tentokrát do jiné sluneční soustavy, a uvítání na neznámé planetě je v pravdě lidské-střelbou. To co spatří po přistání, neznají ani letití pracovníci blázince, nic tu není normální. ()

LachtanShows

Bláznivá planeta bohužel nepřekypuje tím inteligentním humorem, jímž jsem se nemohl nabažit na planetě pohádkové nebo zrychlené, i tak tenhle animák naprosto žeru a pokud Cool nenasadí do vysílání i zbylá dobrodružství rodiny Smolíkovy, tak začnu hledat po internetu. ()

topi80

Jestli jste si mysleli, ze už jste všechno viděli a nic vás nemůže překvapit, tak Bláznivá planeta vás z tohoto omylu vyvede. Přehlídka neskutečných absurdností a bizarností se tady servíruje s neuvěřitelnou kadencí. Já se smál od ucha k uchu a současně jsem nevycházel z údivu. A vysvětlení, co se na planetě stalo, mi pomohlo chápat i to, co se v současnosti děje na té naší. ()