Nikdy neberte mladé stopařky - mohou být životu nebezpečné!  Pavel (M. Dadák) má smůlu na ženské a může si za to sám. Je neprůbojný a nesmělý. Žije víc ve své fantazii než ve světě. Jediné místo, kde se nebojí ženu oslovit je za volantem auta. A tak jezdí po kraji a bere stopařky. Tady je pánem situace - suverénní mladý muž s bohatou fantazií. Teď už jen zbývá si vybrat tu pravou. Jenže stopování nemusí být nebezpečné jen pro dívky na cestách, ale za zcela specifických okolností i pro ty, kteří je berou. A Pavel byl přece vždycky smolař... (oficiálny text distribútora)

nula87 odpad!

Nestačím se divit zdejším hodnocením. 3, nebo dokonce 4 hvězdičky??? Co to lidi berete, že bych to taky zkusil? Neuvěřitelná slátanina (nebojím se napsat sračka), která se chce vydávat za komedii s poučením. Blábol, žvást, neuvěřitelné dialogy, a Dalibor Janda jako bonus. Proboha, to snad ne! A to vše za naše peníze z konc. poplatků. 0% ()

Kingjiri

Je trochu smutný, když je TV film s úspornou stopáží i rozpočtem zábavnější a nápaditější než většina českejch celovečerních komedií. Ale jsem samozřejmě rád, že tenhle počin vzniknul a že jsem na něj jen čirou náhodou při všednim večeru na TV narazil. Jediný mínus jsou až často používaný písničky od Jandy. Jinak naprostá spokojenost - herci slušný, námět hodně nápaditej, příkladně vypointovanej (jak všechno do sebe na konci zapadne je radost sledovat - zkrátka každá předchozí scéna měla svuj smysl). Čtvrtá slabá hvězda za hravej scénář. ()

francis

Jako historka by to bylo asi docela dobrý, ale historka se musí umět vyprávět, aby vás nakonec vůbec zajímalo, jakou to má celý pointu. A tohle je jako film pěkně blbě udělaný. Martha hraje svůj standard, je bezprostřední, ani Martin Zbrožek neni tentokrát špatnej, ale jinak to stojí za prd. Zpracování je totiž naprosto nenápaditý, podobně jako dialogy... tenhle vypravěč neumí zaujmout. Přibližně od půlky jsem už jen trpěl a nepomohla ani mrazivá pointa. ()

NinonL

Sledovala jsem film hlavně proto, zda se ve mně nezlomí odpor k hlavní hrdince po nechutném klipu Přemluv bábu. Ačkoli od té památné odpornosti uběhlo už půldruhého roku, nezlomil. Stále jsem viděla sličnou kadeřnici, jak posílá naše seniory do hrobu a vysmívá se panu Kunderovi. Hvězdička je za to, že ve filmu hrála stejně bezcitnou mrchu, jako ve zmíněné goebbelsovské agitce. ()

Lish84

Svěží vánek v rámci současné české televizní tvorby. A přitom stačilo tak málo - být nápaditý. Vůbec slovo nápaditost se v souvislosti se Stopem musí skloňovat často. Ukazuje se už při umístění úvodních titulků ve vhodných částech obrazu. Pokračuje nápaditě se rozvíjející zápletkou, od které rozhodně nečekejte prázdné tlachání o životě mezi řidičem a stopařkou, ale zajímavě vymyšlený malý příběh, v jehož rámci má každý motiv svůj smysl. Někdo si holt příjemně vyhrál. To vše podpořeno příjemnými a zábavnými herci v hlavních i vedlejších rolích. Stop má nápad a vtip a to se cení. ()

• Natáčelo se v Liberci a okolí. (rakovnik)