Bob Dylan: Greatest Hits

všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
USA, 2007, 71 min

Kolekce úryvků z různých Dylanových koncertních vystoupení pokrývá široké pásmo jeho hudební činnosti od šedesátých do devadesátých let. Většina snímků pochází z televizních show, je velmi nekvalitní a má proto hlavně dokumentární hodnotu. Nejstarším snímkem je pravděpodobně Hard Rain´s Gonna Fall, odhadem pocházející z doby kolem roku 1963. Zajímavé jsou hlavně snímky z pověstné show Johnnyho Cashe z roku 1969, kde Dylan přednesl své první country-rockové skladby a s Cashem zazpíval Girl From The North Country, a první tři skladby na DVD, které pocházejí z období Rolling Thunder Revue. Rovněž energické provedení Maggie´s Farm je pozoruhodné. (oficiálny text distribútora)

Sharlay

Komu sejde na tom, že kvalita záznamů není zrovna nejlepší. Především jde o Boba Dylana a jeho hudbu, a její kvalitu už nikdo nebude moci zpochybnit. Rozhodně doporučuji každému. Hey! Mr. Tambourine Man, play a song for me, I'm not sleepy and there is no place I'm going to. Hey! Mr. Tambourine Man, play a song for me, In the jingle jangle morning I'll come followin' you. ()