Bestie musí zemřít

všetky plagáty

Americká modelka Celine je unesena záhadným mužem přímo na ulici v průběhu módního týdne v Miláně. Když se probere z omámení, zjistí, že není jediná oběť tohoto šílence. Vedle ní leží zakrvácená dívka, která je zjevně již delší dobu mučena... Jedinou nadějí na záchranu je Celinina sestra Linda. Ta kontaktuje přímo inspektora Avolfiho, který okamžitě ví, s jakým zločincem má tu čest. Jedná se o sériového vraha, zvaného „Yellow“, který vraždí krásné mladé dívky. Nejdřív si s nimi ale zvráceně hraje a krutě je mučí. Když ho to omrzí, dívku zabije a vyhlédne si jinou oběť. Další krásku, kterou může zohavit a zabít. (oficiálny text distribútora)

Solverino odpad!

Tak už jsem se dlouho nenudil :( Fakt úplná "televizní" otrava, trapnej úchylák a stupidní děvčata neschopná vrazit únosci ani pilníček do ucha za jízdy v taxíku :( pak už si nic jinýho nezaslouží... převeliká slabota a už někdy od půlky očima posunujete čas zbývající do konce... Jak tohle může někdo označit za horror? I jako detektivka převelice slabé! a dokonce i ta Emmanuelle už vypadá zralá na důchod :( ()

Pitryx odpad!

Krajně nesympatičtí hlavní hrdinové co vypadali jako po opici, pomalý děj, uhýbání kamerou v klíčových sekvencích... Celkově nudný film, bez špetky napětí, gradace děje a čehokoli jiného. Prostě nudy kopec až nad hlavu. Jediné plus jsou dva tři záběry a jakás takás propracovanost postav. celkově však dle mého velmi slabý film. Od pana Argenta zatím nejslabší co znám. 201205128358/8834++++Tak jsem to zhlédl podruhé, aby to bylo objektivní, no možná jsem to přehnal, ale opravdu nepřidám nic. Za dobré zhruba dvě nebo tři minuty (i kdyby pět)z celého filmu nedám a nedám. 20160107 8359/8834 ()

oliveros

Plytká kriminálka, ktorá môže príbehom konkurovať snáď najhorším dielom širokého spektra rakúskych kriminálnych seriálov. Celý proces pátrania je predstavený len cez pár vyšetrovacích krokov a svojou prostosťou doráža najmä pri konci, keď je vrah dolapený. Kľúčové obraty vo vyšetrovaní sú na smiech, Brodyho retrospektíva v tomto kontexte bezúčelná. Takéto krimi nemá šancu zaujať a je viac na smiech ako na divácky osoh. Beriem to ako odkaz Argenta pre svojich fanúšikov. A ako vidieť aj na hodnotení, má ich stále dosť. ()

dully

Jednoznačně nejhorší Argentův film... Nemá atmosféru, nemá nápad, nemá příběh, nemá "hrdinu"... Má jen k uzoufání nudného Brodyho. ()

Elessar.

Modrený Argento. Nič viac vám netreba, ale áno ešte je to stale on ale v trochu slabšej forme ako sme zvyknutí. Nebudem orodovať za jeho staršie diela, ale Giallo, je viac menej takou obyčajnou detektívkou. ALE má super Brodyho, pre ktorého mám trcohu slabosť, takže on to docela svojim herectvom zachraňuje. Nuž a pod režisérovou taktovkou opäť vzniká dojem že Italské mestá sú ozaj nebezpečným miestom na bývanie... ()

MFZB

Dobré giallo, konečne od Argenta dajaký normálny film, aj keď bolo treba strašne veľa rozmýšľať a strašne veľa vecí vo filme bolo na domyslenie alebo nedotiahnutých, jedno z toho. Film ako taký sa mi videl, lebo konečne je to niečo normálne od Argenta a nie len tie pičoviny typu Suspiria, Inferno...Koniec bol chujovský strašne a bolo sa treba pri ňom zamyslieť, ale keďže sa mi nechce rozmýšľať, tak mám ťažko v p..., netrápi ma. Zahrané to bolo dobre pomerne, spracovanie a všetko toto bolo v pohode. Aj keď som čakal nejaký krvavejší masaker a dočkal som sa len kriminálky s nejakým hororovým nádychom, tak aj tak hodnotím ako hodnotím. 70% ()

chaosteory

Argentova tvorba mě až na vyjímky takřka mijí, takže jsem nečekal nic moc. Film jde po vzoru podobných z éry, která byla o pár dekád dříve. Máme tu tajemného vraha, ztrácející se krásky, samotářského poldu a beznadějnou ženu. Škoda, že všechno je uplácáno do sterilního a ohraného scénáře. Pochválit můžu vraha, který je opravdu magor na entou a mimo courání v tágu asi dělá zvoníka v katedrále. Nadruhou stranu představitelka Lindy byla strašně nesympatická a kazila mi jinak slušný film. ()

zero_zelo odpad!

původně jsem dala 1* a napsala toto: "dokoukat tudle věc bylo skutečným a jediným uměním na tomdle filmu....". po dokoukaní beru své rozhodnutí zpět a sobě dávám 5*, že sem nehodila po přijímači popelník... ()

uprchlice

Filmy Daria Argenta jsou tajemné, krvavé a zábavné. V případě Bestie musí zemřít to tak není. Adrien Brody byl v dvojroli sice děsivý, ale fakt , že film je jen nudná slátanina, to nebylo k ničemu. Bestie má mnoho hlučných míst, kdy divák doslova prosí o konec. Je to v případě historky, kdy malý chlapec zabije vraha své matky. Bestie musí zemřít byla naprostá chyba kterou už nikdy nebudu opakovat! ()

JanOdvody

Naprosto nesmyslně strávených 92 minut. Zápletku, vyšetřování i napětí předčí kterýkoli průměrný krimi seriál. Brody vykouří asi 100 cigaret, jinak se nestane nic co by stálo za řeč. Raději běžte na kolo, na houby nebo se jen tak někde povalujte a uděláte líp. ()

dedavena

Jesli to ma byť triler, tak ja su buch srandy. Velice, ale fakt velice slabe herecke "vykony". Brody, misto aby byl drsňak, pusobil na mě jak šašek. Vubec cely film pusobi spiš komicki niž drsně. ()

Návrat Johna Carpentera

Návrat Johna Carpentera

22.01.2008

Seriál Masters of Horror vytáhl z hrobů několik žánrových mistrů a ukázal jim, že fanoušci na ně nejenže nezapomněli, ale pořád stojí i o jejich novou tvorbu. Minulý týden jsme psali, že na vlně… (viac)

Dario Argento natočí Giallo

Dario Argento natočí Giallo

19.01.2008

Nic nového pod sluncem, říkají si ti z vás, kteří vědí, že giallo je italské označení hororového subžánru specializujícího se na řádění maniakálních sériových vrahů. A mistr Argento už pár takto… (viac)