Skupina filmárov nakrúca tretie pokračovanie nízkorozpočtového hororu Fright Flick. Vzťahy medzi tvorcami a hercami nie sú práve najlepšie. Navyše sa rozniesla historka, že pred natáčaním prvej časti niekto zabil ústrednú predstaviteľku. Keď tajomný maniak opäť udrie, všetkých zachváti panika a hrôza; vrahom môže byť totiž hocikto z nich. (beso74)

kaylin

Pokud se chcete podívat na snímek „Fright Flick“, tak snad jedině kvůli gore, které je – jasně – také hodně amatérské, ale sem tam se objeví scéna, u které si řeknete, že se tvůrci snad i snažili a úplně se na to nevysrali. Je to tak jedna scéna, možná dvě, ale aspoň něco, protože jinak tu není opravdu nic. Navíc i obraz vypadá docela nekvalitně, takže ani technika nebyla moc dobrá, což bohužel jde ruku v ruce se zbytkem. ()

Bloody13 odpad!

Fright Flick je hnusnej, amatérskej pokus o moderní slasher. Nudná sračka o štábu šílených individuí (mezi nima třeba mastnej tlusťoch, teplouš v ženských hadrech), co se snaží natočit nikdy nedokončenej horor o masových vraždách, jenže jak už to bývá zvykem, někdo je začne postupně likvidovat... Je sice pravda, že vražd je docela hodně a dvě z nich měly i nápad. Dokonce projde i nějaká nahotinka s pořádnýma dudama, ale tim výčet všech kladů končí. A nechtějte po mě, abych se tady víc rozepisoval... nemá to cenu. Utrpení, nebrat! ()