Zombie Town: Soumrak mrtvých

• USA Zombie Town
všetky plagáty

Ospalé městečko se rázem mění v domov krvelačných zombie, které mají jediný cíl – naplnit své prázdné žaludky! Poklidný život mechanika Jakea se změní ve chvíli, kdy záhadní parazité změní většinu jeho sousedů v hordu kanibalistických „nemrtvých“. Izolován od okolního světa požádá o pomoc bývalou přítelkyni Alex a nakonec i svého úhlavního nepřítele Randyho. Společně se pokoušejí zastavit šířící se infekci a především navždy odstranit stále zuřivější zombie z povrchu zemského. (oficiálny text distribútora)

mosnak odpad!

Bez nápadu - bez vtipu! Problém je v tom,že tento film se snaží tvářit až moc vážně! Bohužel ho musím zařadit mezi spoustu těch dalších sračkafilmů o zombies. Těch opravdu dobrých je jen pár desítek a tenhle mezi ně rozhodně patřit nebude :-( 1% ()

arcticsky

Ucházející gore efekty a občasný pokus o vtip nevyváží sotva ochotnické výkony herců a opravdu hrozně napsané dialogy. Možná to je chyba dabingu a překladu. Mám rád béčkové zombie filmy, ale tento patří k těm hodně slabým. ()

Hapretor

Po delší době zase jedna hovadina se zombies. Tady trochu vykradačka filmu „Slimák“ a „Úsvit mrtvých“. Příjde mi ale milé, že film si na nic nehraje, je „chytře“ stupidní a odsýpá – nenudí. Sem tam ten fór - takový černý humor – ve stylu osmdesátých let. Pubertální mládež se nejspíš u toho bude válet smíchy. Já se přiznám, taky bavil. Před usnutím je to dobrý relax na vypnutí mozkových závitů. ()

drankeryth

Milujem filmy so zombikmi, ale tento nepatri medzi tie lepsie. Film je amatersky v ktorom neni nudza o gore scenky, ako je odpilenie nohy motorovou pilou. Dalej je tam prepoleny chudak Billy, o ktoreho sa postarali zombici. Co sa tyka zombikov, tak nevyzeraju dost presvedcivo, ze su uz mrtve hybajuce sa tela. Nestaci lensklebit sa a byt obliaty trochou krvi, to chce trochu viac zamakat na maskach a vyrazy tvare. Na moj vkus sa dost rychlo pohybovali na to ze su uz mrtvy. V tomto filme z ludi robia zombikov dajake slimaky ci co to bolo za haved, ktore miluju ludske telicka :) Zaverecne finale plne zombikov v nejakej fabrike zlikvidovala slana voda, ktora z nich spravila len slizku hmotu povalujucu sa na zemi. Na konci filmu ukazali pobehujuce tiene prezivsich zombikov, ktory sa asi vyhli privalom slanej vody. Mozno tvorcovia filmu budu tiez pokracovat na dvojke, ale musia na tom zamakat a vypustit do sveta lepsi film ako je tento. Ale videl som aj horsie zombie filmy. ()

J. T. Kirk

Z velké části je to komedie, sice ne dobrá, ale zabavit dokáže. Zombie jsou tu pajatí trošku jinak, to by nebyl žádný problém, kdyby to nebylo tak debilní. Hrat tu neuměl snad nikdo a efekty byly naprosto děsné. ()

markyzgero

jít na zombíka s hráběma? to asi nejvíc vystihuje podstatu tohodle filmu. krásní a sympatičtí lidé, profesionálně nalíčení zombies, co vlastně nejsou tak docela zombies a mladá vědkyně z maloměsta, co během pár hodin komplexně zanalyzuje tu podivnou parazitickou entitu. pak už jen stačí vzít slánku a vyrazit do boje proti zmutovanejm babičkám z binga. prostě zombieground. ()

BrianStorker odpad!

Je zvláštní, že některé filmy zde označené jako komedie jsou tomuto žánru na hony vzdálené. Stejně tak horror, nebo thriller je zde tomuto žánru na hony vzdálený. V tom případě absolutně nechápu, proč u tohoto snímku není označení horror/komedie. Já se těšil na zombie horror, a to skutečně čistokrevný, když jsem u názvu zde neviděl žádné jiné označení než horror. Prvních pár minut filmu tomu i nasvědčovalo, ale brzy jsem dostal studenou sprchu. Absolutně nelogické a nereálné dialogy a chování postav (smrt bratra se mnou vůbec neotřese?), absence jakýchkoliv masek a scénář, který snad paroduje sám sebe řadí tento snímek mezi naprosto amatérské pokusy o zfilmování čehosi, co snad ani nemohou brát vážně tvůrci snímku. Nadšené ohlasy a vážné komentáře s nadhodnocením tohoto braku vůbec nechápu. ()

MaxForValue

Neplánované vtipná polo-amatérska produkcia, ktorá sa snaží tváriť ako seriózny film. Ako hybrid populárneho Braindead znesiteľné, miestami dosť vtipné, herecky snaživé, no stále slabé. Sú však aj o dosť horšie filmy, občas si prepláchnuť mozog niečím takýmto nezaškodí. Za málo peňazí pomerne dosť muziky. Niekde medzi **/***. ()

djbarrel

Bože, jak mě tyhle sračky nudí ! To nikdo nedokáže natočit dobrej horor ? Co to je ? Rádoby gore efekty, který vypadaj hůř než efekty z Krotitelů duchů. Krev vypadá snad nejvíc nejnereálnějí co jsem viděl. Příběh je mimo a zmutovaní slimáci co proměňují lidi v zombie ? To fakt ne. Debilní humor, debilní hlášky, neskutečný herecký výkony.A masky zombíků byli taky asi nejhorší co jsem kdy viděl. Kdyby tohle někdo označil jako komedii, tak možná, ale horor v žádném případě. 10 % za tu řežbu tou malorážkou nebo co to bylo. ()

Mato25

Mal som chuť pozrieť si nejaký banálny, nízko rozpočtový horor s absurdným humorom a môžem pokojne vyhlásiť že Zombie Town je jeden z tých snímkov. Kľudne ma odsudzujte ale mne sa toto treťotriedne hororové klišé páčilo a už dávno som sa tak dobre nenasmial. ()

moviefan4

V skutku docela fajn zombie horor. Atmoška bola fajn a gore tiež nebolo najhoršie. Aj keď ho fo filme podľa mňa bolo málo ale čo už. Herci tiež neboli zlí a ból som dosť spokojný s hlavnou hrdinkou lebo mi prišla pekná a dobre sa na ňu pozeralo. A prekvapil ma aj nápad so slimákmy. Za to u mňa plus. ()