Perníkový tatko - Série 3

(séria)
USA, 2010, 10 h 11 min (Minutáž: 47 min)

Tvorcovia:

Vince Gilligan

Hudba:

Dave Porter

Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris, Betsy Brandt, RJ Mitte, Bob Odenkirk, Giancarlo Esposito, Christopher Cousins, Jonathan Banks (viac)

V předchozí řadě skončil Walter White dost nejistě. Ale pro dobro svojí rodiny dál tajně vaří perník. (Netflix)

Malyszs

3. série za mě nejslabší ze všech. Což neznamená, že je špatná. Díly: Sunset, One Minute, I See You, Half Measures a Full Measure jsou fakt 10/10... Zbytek ovšem není tak kvalitní, a celé sérii trvá strašně dlouho, než se rozjede a pořád se tam řeší nudná situace Skyler a Waltera nebo Skyler a ten debil Beneke, což je sem tam cringe, sem tam kvalitní, ale prostě chci vidět jak Heisenberg vaří a potýká se s problémy ohrožujícími jeho existenci. Nejslabší, ale pořád se to dá.... 75% ()

Maza2222

No, velká spokojenost. Mnohem lepší než 2 a 1 série dohromady, jelikož začátek (asi první čtyři epizody) byli slabší, ale poté to šlo velmi rychle nahoru. Mělo to nejlepší epizody seriálu, zatím - rozhodně do nich patří poslední 4. A finále?Parádní, ale ten konec mi skoro nahnal slzy do očí, jelikož mě to zasáhlo. A dost. Mezi nejlepší postavy bych zařadil - Opět Saul, Walt, Hank. Ale také Jesse (Ale až od dílu 3x8) a Mike. Mezi nejhorší - Marie (je horší než Skyler)a Skyler Zatím velká spokojenost, opravdu je to lepší než 1 a 2 řada dohromady. ()

Tobias18

Třetí řada konečně rozjíždí seriál v plných otáčkách. Od pomalejší první poloviny se dostáváme ke skvělým šesti dílům, které jsem opravdu sledoval se zatajeným dechem. Skvělá práce, a konečně to má i více zvratů. Heisenberg se zrodil. Teď už to bude masakr. 95%. ()