Úsměvem ke štěstí

(neoficiálny názov)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

honajz2

Čekal jsem nějakou přehnaně pozitivní agitku, ale naštěstí z toho vypadla mile naivní komedie s mile naivním poselstvím. Kromě toho to má i dobré herecké výkony a skvělou kameru, takže se i po téhle stránce jedná o povedenou práci. Dívá se na to dobře a skutečně to je milé - jen ten konec je strašný kýč. Kvůli tomu dám jen 4*, ale jinak jsem spokojený. ()

Rudinsky

UMENIE, V NAJČISTEJŠEJ FORME...Kam sa hrabe Slumdog Milionaire...Film, ktorý vás za 14 minút zohreje na duši a rozplače...Bravissimo... Takýchto filmíkov by mali točiť viacej, pretože nie sú samoúčelné, drahé a sú, ja to volám že "čisté" (nepoškodené hollywoodskym mamonizmom), pretože ich točili študenti alebo ľudia iba tak pre radosť. V krátkometrážnych určite moje naj... A aby ste nepovedali že som zlý, tak ak smiem, vávam sem link...Prajem príjemný filmový zážitok: http://www.youtube.com/watch?v=Cbk980jV7Ao ()

Rufete

To je ale hezký nápad. V dnešní době to je samý nucený a neupřímný úsměv, přitom stačí člověku povědět jen pár slov od srdce a můžete mu během minuty změnit život. Miluji lidi, kteří propagují podobný styl života, s úsměvem a optimismem ve tváři. Ten člověk ve filmu je hrozně sympatický, hned se mi zalíbil. S úsměvem jsem se podíval tento film, s úsměvem ho budu sířit dál a s úsměvem dopisuji můj zbytečně dlouhý komentář. ()

Davies182

Nehorázným způsobem přeslazená agitka. Pochlebování je nehezká věc; smát se lze přeci i bez toho, aniž by někdo druhého vynášel do nebes: jen samotným vtipem a charakterem člověka lze snadno docílit sympatické magie, která ostatní přiměje k úsměvu. Validation je krutým fakem, sloužícím k umělému zlepšování nálady, a jako krátkometrážní film selhává, nudí, a působí velmi nereálně - což by nevadilo, kdyby se samotná jeho podstata každou minutu nehlásila s tak neodbytnou důrazností o kýžený efekt. ()

rottik-cb

V reálném životě tyhle sluníčkové typy, které mají pro každého vymyšlenou instantní lichotku, úplně nesnáším, nicméně hlavní hrdina tohoto filmu mě ani moc neštval. Cekem milý, pro spoustu lidí určitě inspirativní krátký film. Pozitivně hodnotím režii i kameru, černobílost snímku dodává na zajímavosti. ()