Mr.Roman

Ničím výnimočné väzenské drama plné klišé. Na druhú stranu mi to až tak nevadilo a pri filme som sa nenudil ani chvíľu, no musím uznať, že na snímky odohrávajúce sa za mrežami mám slabosť :) Obsadenie bolo vynikajúce, hoci hlavného predstaviteľa by som si vedel predstaviť aj lepšieho. Hlavne by som vyzdvihol Val Kilmera, ktorý mi azda prvý krát v nejakom filme nevadil, možno to bolo spôsobené aj tým, že mi dosť dlhú dobu trvalo než som ho vôbec spoznal :D ()

vlKousek

Na filmy jako je Zelená Míle nebo Vykoupení z věznice Shawshank to teda nemá, ale je to dle mého jeden z velmi povedených kousků, který mě vcelku chytil a nepustil do konce. Když se k tomu přidá skvělý herecký výkon Vala Kilmera(ten opravdu stojí za to), Stephena Dorffa (ten mu skvěle sekunduje) ale i navenek hodného a úžasného taťky Harolda Perrinea, který je ovšem ve věznici chladnokrevný velitel schopný čehokoliv, tak opravdu vzniklo velmi vydařené vězeňské drama. 4,5*......S odstupem čase jsem se na to podíval znovu a musím přitvrdit, je to vážně velmi kvalitní kousek hodný plného hodnocení..... ()

pekas

No podle komentářů zde jsem čekal ještě hustší film. Já bych to pasoval na slušný thriller, na drama mi to přišlo málo. Kilmer je solidní, celkem ale hodnotím jako takovej nadprůměrnej tuctovej : ) film. ()

fordhont

Na nízkorozpočtový film je toto drama vážně povedené. Opravdu šokující je na tom to, že taková nespravedlnost opravdu existuje. Stačí malá chybička a je všechno naruby. Dorff (kterého jsem dřív viděl snad jen v Bladeovi) i Kilmer se mi zde opravdu líbí. Jinak ten konec je sice "zidealizovaný", avšak aspoň po tom ději nemáte tak špatnej pocit. ()

alpeew

No teda! Od filmu s takovým názvem jsem nic moc neočekávala, max. odvar z Prison breaku, o to víc teď zírám. Prison break najednou vypadá jak pohádka pro malé děti. Název se mi taky líbí - protože toto označení můžete získat razdva, aniž byste jím opravdu byli. Stačí k tomu, abyste se dopustili nepřiměřené obrany a už to jede. Naši vězni pravděpodobně ani netuší jakou haluz jejich kamarádi za oceánem zažívají....Veznice po americku, s max.ostrahou to je víc než džungle, neplatí tu nejen zákony společnosti, ale ani ty co platí pro gangy, a nejhorší co Wada (hl.hrdina snímku) za mřížema čeká, je parta sadistických bachařů. Vězňům se změní naprosto všechno -pojem času, všechny žebříčky hodnot na světě, chuť bojovat či vzdorovat, zůstává jen stesk po životě venku, ať už byl jakýkoli. Strhující, až na samotný závěr filmu!! Za ten o hvězdu méně. ()

Plastík

Tohle je film, který ukazuje celej ten podělanej světovej systém. Totálně na houby. Dejte někomu moc, a je to v háji. Výborné drama, syrovost stříkala z obrazovky. Znázorněné ponížení, strach, nejistota ..... . Vše na výbornou. Švenkující kamera? A co takhle sledovat netechnickou stránku. Ale příběh byl výbornej. Omýlanej dokola? Ani náhodou. Tohle žádná TV vysílat nebude díky originalitě. Podle mého. ()

miki68cz

Možná, že právě proto, že jsem od tohoto filmu moc nečekal mne tak moc příjemně překvapil. Super výkony pánů Dorffa, Kilmera a hlavně Harolda Perrineau. Parádní kamera, fascinující hudební doprovod. Nevšední téma vězeňské brutality. Film se mi líbil a všem ho doporučuji ale pozor - jen pro silné žaludky ! ()

kolik27

Myslim, že z vězeňského prostředí jeden z nejpovedenějších dramatů. Film obsahuje vše na co si divák, kertý si chce film úžít, vzpomene. Akce, intriky, podlost, tvrdí muži ve vězení působící psychopatickým dojmem a mnoho dalšího. ()

RobbieM@N

Adrenalinová jízda bodující nesmírně věrnými emocemi, které jsou skvěle převedeny na plátno. Jakkoli béčkové se to může zdát (plakát je odpuzující) tak realismus, dějové zvraty a herecké výkony z něho dělají o třídu lepší film než mnoho podobných filmů za více peněz. Taková ta nenápadná perla, která se občas náhodou někde objeví a klame tělem. ()

borohub

Opravdu vynikajcí snímek. Ze začátku jsem si pomyslel, ach bože co to v té televizi dávaj zas za kravinu, ovšem po pár minutách jsem se do toho celkem vžil. Na filmu nemám pořádně co vytknout, konec byl velmi dobrý, celkem dojemný (původně jsem si myslel že to skončí jako jeden film kterej tomu byl velmi podobný, avšak už nevím jak se jmenuje) Rozhodně doporučuji shlédnout, nemůžu ani z části říct že by to bylo promarněných 100 minut. Krásných 5 hvězd ()

warhammer

Ukázkový příklad toho jak se díky blbý náhodě člověk dostane do sraček a díky další jestě do větších. Ale občas stačí jen nebonzovat a narazit na pár správných lidí a je z toho zase venku. No a následně každý ješte dostane to co si zaslouží. No není to pěkný! A s malým rozpočtem? Jo hold občas platí " za málo peněz hodně muziky". ()

FezDog

konečně něco co mě po dlouhý době dostalo z tatínka se nám vyklubal karate kid :) ne opravdu film stojí za to vidět....v jednoduchosti je síla já to říkám pořád.. ()

subic

Val Kilmer - nezaujal mě ani v 80ých letech, ani v 90tých a jako Batman už vůbec ne, v tomto tisíciletí zase nic a najednou jako vězeň John Smith téměř fenomenální výkon. Snad jediný, kdo by to mohl zahrát ještě lépe by byl Jeff Bridges. Tak jen tak dál. Nejsem příznivec filmů s vězeňskou tématikou, navíc Ric Roman Waugh dostal údajně na realizaci filmu necelé 3 miliony dolarů a s tím se asi nedá moc kouzlit. Ale není to tak úplně znát, místy roztřesená ruční kamera možná ze začátku působí trošku samoúčelně, ale nakonec tam pak nějak patří. Za mě 3,5 hvězdy. ()

Benzinka

Filmy z vězeňského prostředí mám fakt rád. A i když nebyl rozpočet kdovíjak vysoký, výsledek fakt stojí za to. Mimo hereckých výkonů se mi hlavně líbil takový realistický pohled. Viděno mnohokrát a to je asi ten největší důkaz toho, že mě to zkrátka baví. Doporučuju. Z tohoto žánru jeden z nejlepších. ()

Brano

Rozhodne jeden z najlepších filmov z väzenského prostredia, aký som doposiaľ videl. Síce do tohto žánru neprináša nič nového, ale celé je to výborne spracovane a dej je napínavý od začiatku do konca. Takisto skvelý scenár a výborný herci. Najviac zaujal Kilmer, ktorého som ani nespoznal. Snáď jediné čo by som tomuto filmu vytkol je trochu lacný záver. Ale celkovo ak to zhrniem, tak ide o film, ktorý sa určite oplatí vidieť. ()

PATWIST

Skvelý film z väzenského prostredia. Príbeh človeka, ktorý sa musí zmeniť aby prežil a porazil skorumpovaný systém vo väznici. Škoda že na konci zomrel policajt černoch, mohol byť radšej uväznený. ()

Olafsson

Síla, snímek dokazuje že na to, aby vás film naprosto smetl, nepotřebujete ani astronomicky vysoký rozpočet ani překomplikovaný děj. ()

The Rock zůstane akční

The Rock zůstane akční

25.03.2011

Faster byl všechno možné, jen ne akční nářez, v jaký jsme doufali. Mnohem větší porci adrenalinu slibuje Rychlá a zběsilá pětka, a ani poté se Dwayne Johnson k rodinným taškařicím nevrátí (tedy,… (viac)