Sériový vrah si našiel dokonalého komplica - internetové publikum!
Nevystopovateľný vrah svoje obete pred zavraždením sníma webovou kamerou a signál vysiela na internete, pričom zneužíva odvrátené stránky ľudského charakteru - zvedavosť a vrodenú potrebu človeka robiť potajomky niečo zakázané. Čím viac návštevníkov tieto stránky navštívi, tým rýchlejšie dochádza k usmrteniu obete. Keď návštevnosť prekročí stanovený limit, vrah svoju obeť pred očami publika zahubí. Agenti FBI na čele s Jennifer Marshovou si nevedia rady. Jedno je však isté - čím dlhšie im bude trvať, než dolapia vraha, tým budú smrteľné internetové stránky populárnejšie a viac ľudí príde o život. Agenti FBI pritom vôbec netušia, že hlavným objektom záujmu majiteľa stránok sú práve oni sami! Keď do rúk brutálneho vraha padne agent Dowd, jeho kolegyňa Marshová musí spojiť svoje sily s miestnym policajným detektívom Ericom Boxom a nájsť vraha, skôr než jej kolega podľahne vražednej hre. (TV JOJ)

Allein4

Velice promyšlený film. Strhující děj...jen už docela dost často opakovaný námět. Neicméně čekal jsem málo a byl jsem celkem pěkně překvapen... ()

Adoshek

Velmi předvídatelný námět a zápletka. Připadlo mi to, jakoby režisér využil bizardně tvůrčí nápady tvůrců ze série SAW a spojil to s nápadem zabíjení přes internet, což už zde bylo ve filmu Strach.com. Do toho guláše se namíchá nějaká ta ženská, aby tam byl emotivní prvek a ryze průměrná detektivka je na světe. Ale abych jen nekritizoval, není to zas tak špatné. Velmi se mi líbil výkon Colina Hankse, bohužel se ale nikterak velká zábava nekoná. Jednou vidět stačí. ()

montel

Agentka FBI Jennifer March (Diane Lane) má za úkol vystopovat vraha, který své oběti mučí a zabíjí prostřednictvím internetu. Čím více lidí jeho stránku sleduje, tím rychleji oběť zemře. Jakmile se jednou z obětí stane i její kolega, začne se Jennifer obávat o svůj život i o život své malé dcerky...Průměrný thriller, který trošičku kopíruje slavnou sérii Saw. Oběti umírají zvráceným stylem, který už sem ale někde viděl. Jedním slovem průměr 55% ()

Treatys

Je to taková levná napodobenina Saw, akorát vraždy nemají účel a je to jen trapná brutalita. Nicméně částečně je vše zachráněno kvalitou. ()

soukyd33

Zajímavý nápad, ale jako celek to nefunguje. Je tam příliš hluchých a zbytečných scén, které jen odvádí pozornost. Herecké výkony tak ani není třeba sledovat. Spíše sledujte ten počet sledujících. Hvězdiček 2 ()

jitul

No tak nevím, jsem z toho nějaká zklamaná. Rozhodně jsem čekala víc, škoda. Hlavní námět, si myslím, je zajímavý – ukázka lidského hyenismu on-line. Ale zasloužil by si lepší zpracování. Tohle bylo příliš tuctové a přiznám se, že mě ani nijak moc nezajímalo, kdo to všechny vraždí. A když jsem se v půlce filmu dozvěděla, kdo to je, tak už mě skoro vůbec nezajímalo proč. A to je, myslím, u krimi thrilleru opravdu silný nedostatek. Tak nějak mi pořád připadalo, že už jsem to někdy viděla. Prostě příliš předpokládatelné. Ani hlavní hrdinka nijak zvlášť nezaujala a zápletka s vtažením dcery do děje, je už přeci jen moc ohraná, takže taky nic moc. Prostě slabý průměr. Na nějaký všední večer v tv, kdy nic jiného nedávají, dobrý, ale v kině vůbec. ()

romannet

nemuzu si pomoci ale film se mi docela libil,jiste je to predvidatelne a vite jak to dopadne asi pul hodiny pred koncem, ale proste...nevim ted jsem prisel z kina a mozna se na to budu s odstupem casu divat jinak, kazdopadne si myslim ze to bylo vyvazene po vsech strankach...jedine co by se dalo vytknout tak je prave pomerne jednoducha zapletka, ale pro me jako pro cloveka ktery se v pocitacovem svete pomerne aktivne pohybuje a zastavam ze nic neni nemozne(i kdyz tady hodne pritazene za vlasy) to byl opravdu slusny filmovy zazitek s tematikou ktera je mi blizka(sitova bezpecnost ne muceni lidi:-)) navic to byl docela takovy oddech ale narovinu, verim ze lide kteri se v pocitacovem svete moc nepohybuji zvlastne ze zacatku absolutne nemohou tusit o co jde... ()

Pecca007

Mě osobně tenhle film příjde jako čistý průměr. I když má bezpochyby zajímavý námět, Hoblit ho prostě neumí uchopit. Jediné, co se mi zdálo ve filmu propracované byly vraždy, které na mě navíc ani nepůsobily tak cool, protože mi až nápadně připomínaly "Saw" ságu. Nejen způsobem vraždění, ale i charakterem samotného vraha, který se choval jako Jigsaw. Té pravé napínavé atmosféry tu najdete poskromnu a nechybí tu ani ta klišé. Herci jsou průměrní, ale protože samotný film jako "jednohubka" posloužil dostatečně, tak mu dám tři hvězdičky. 50 %. ()

prskvik

Slibný začátek postupně získává na napětí, bohužel žádné nečekané zvraty se nekonají. A ten konec to úplně zdegradoval. Školácké chyby které by neudělal ani okrskář z Dolní Lhoty jen proto aby se mohl narežírovat ten nejjednodušší a nejpředvídatelnější konec. ()

k.rakonos

Pro mě příjemné překvapení, napínavý krimithriller. Podoba se Saw jen vzdálená, sice pasti celkem také, ale bez hektolitrů krve, uřezaných končetin a vyndaných mozků. Prostě to lepší v této tvorbě. ()

Godless

Slušné to vystyhuje najlepšie, slušné krimi, slušný thriller atd. Film ma nenudil, zaujal a to je najdôležitejšie. Také jemnejšie saw-ko, odvar. Ale na nedelný večer to stačilo. ()

typa

Mě zaujal hlavně námět, proto čtyři hvězdy. Honění se za vysokou sledovaností je přízviskem dnešní doby, bezcitnost redaktorů televizí je nutnou devízou pro práci v médiích. Takže co se stane, když někdo z obětí tohoto nelidského počínání toto neustojí...? Diana Lane v roli agentky FBI jako obvykle skvělá. Zaujala mě už ve filmu Nevěrná a od té chvíle jsem její fanoušek. ()