Mladá dívka, která díky poruše auta odbočila do malého městečka, zjišťuje, že její příjezd byl předpovězen o století dříve uznávaným farářem. Součástí předpovědi je i to, že tato dívka má být součástí jeho strašného znovuzrození. (darek kartac)

kalysta

Ani nevím proč jsem se na tenhle horor celkem těšil, ale zcela neoprávněně. Více než tuctová podíváná s lacinými efekty, nepříliš sympatickou hrdinkou, bez špetky napětí a s nulovou atmosférou. Jen proto, že existují i horší sr..ky dávám 1*. ()

MFZB

Nenápadný hororík, na ktorý sa dobre pozeralo. Nejde síce o žiadny gore masaker, ale o zaujímavý "strašiakovský" horor, ktorý bol v niektorých momentoch fajne strašidelný. Škoda, že týchto filmov zo strašiakmi je tak málo, ale už aspoň tie čo sú, tak stoja za to. Sympatická hlavná hrdinka, perfektný strašiak z ktorého šľa hrôza a fajné prostredie mestečka vzdialeného od šíreho sveta...Tentokrát spokojnosť ()

Trilobajt

Naprosto průměrné béčko. Na ukrácení dlouhého podzimního večera s nádechem zimy celkem fajn. Hororek, který neoplývá originalitou ani nějakým extra napětím. Na druhou stranu koukatelný… Jinak potěšila malá rolička Chloë Grace Moretz. ()

Jason13

Čekal jsem béčkovou zábavu, ale dostal jsem béčkovou nudu. A ty efekty? Neodsuzuju, když někdo chce ve filmu za málo peněz vraždící havrany a tak nějak počítám se slabším provedením, ale opravdu mě vytáčí použití jednoho stejného záběru třikrát za minutu!! Takovou zhovadilost jsem bohužel neviděl poprvé.. ()

vooddoo

Ačkoliv jsem milovník béčkových hororů, toto byla opravdu slabota. Herecké výkony nepřesvědčivé, monstrum k smíchu a hororová atmosféra nulová. Jediné co mohu pochválit, jsou pěkně vybrané lokace. Námět je slibný, a za více peněz by se z něj dalo vyždímat více. Takto bohužel pouhé dvě hvězdy s přivřenýma očima. ()

Ajfist

Blbina na entou.Vidlácká komunita a všeobecně pošahaný děj.Strašák měl děsit,ale nějak to na mě nefungovalo.Slabé 2 **. ()

JJaannee odpad!

No tak tohle je vyloženě nudnej a trapnej horor...herci nepředvádějí žádný zajímavý výkon a tak čekám, kdy se něco stane. .bohužel ani po 3 reklamě se nic záživného neděje a tak jdu spát... proč takový béčka vůbec točí??? ()

Mayki

Už stokrát ohrané téma, kdy kvůli poruše auta se hlavní hrdinka ocitne na neznámém místě s podivnými lidmi. Staré téma, nesmyslná zápletka, hektolitry krve a horor je na světě. Kam se poděly staré dobré horory co měly hlavu i patu a postavy se v něm chovají logicky? Co třeba ta reportérka? Sotva se potká s hlavní hrdinkou a už je s ní nejlepší kamarádka. A ti ostatní lidi? To moc nedomyslely. Prostě jen další ze stovek krváků bez myšlenky. ()

pupidup

naprosto zbytečný film, z něhož by se dalo možná zachránit trochu napětí v cca 15 minutách. Jinak stále do kola....běh polem, zabití padoucha, běh polem......zabití padoucha...který ne a ne umřít:o)Celkem sympatická hrdinka, škoda toho zabitého času. ()

Breeg

Tady to vezmeme rychle. Strašák nevyužitý, kazatel byl výstavní magor, co si chtěl vrznout. Hlavní hrdinka byla pěkná a fandil jsem jí. Sice všichni víme, že to nebylo potřeba, ale i tak si to zasloužila. Jediné, co mě mrzí, že Chloe Moretz nedostala více prostoru a byla zde více méně do počtu. Více Chloe by dle mého aspoň trochu pomohlo. Třeba příště. ()