Bláznivá komédia o jednej schôdzke naslepo s nečakane zábavnými následkami.
Zmätkárska Mary Horowitzová tvorí krížovky pre Sacramento Herald a pusa sa jej nezatvorí od rána do večera. Druhým jej poznávacím znakom sú červené čižmičky, ktoré hádam nikdy ani neodloží. Keď si z nej všetci uťahujú, že je ešte stále nezadaná, prijme rande naslepo, ktoré jej dohodia rodičia. Tí sú nešťastní, že ich dcéra si stále nenašla toho pravého a vnukov sa hádam ani nedožijú. Šarmantný Steve, kameraman CNN s neodolateľným úsmevom, sa Mary okamžite zapáči a o niekoľko minút je už presvedčená, že je tým pravým mužom jej života. z jeho strany to však vôbec tak nie je. Veď sa mu nepodarí Mary ani pobozkať, pretože stále rozpráva. Zdá sa, že z toho nič nebude. Mary sa však nedá a keďže v práci dostane padáka – kvôli tomu, že zverejnila krížovku s otázkami na Stevea – má dosť času, aby svojho vyvoleného doslova stíhala na každom kroku. Steveov kolega sa rozhodne, že jej pomôže, a tak zakaždým, keď Steve odíde nakrúcať reportáž, aby sa jej vyhol, kamarát jej dá hlášku, kam cestovali. Steve ju už nemôže ani cítiť, ale keď vďaka jej prenasledovaniu sa podarí zachrániť dieťa v zavalenej bani, uvedomí si, že Mary nie je blázon, ale inteligentná žena, ktorá svojou utáranosťou prekrýva citlivé vnútro... (TV JOJ)

M.i.k.e

nevtipná a místy mocně iritující záležitost.Až si člověk říká,jestli to hvězda formátu Sandry Bullock má zapotřebí.Ne snad,že by svojí postavu zahrála špatně,ale ta sama o sobě je tak neskutečně špatně napsaná,že mě osobně byla od samého začátku krajně nesympatická a nedokázal sem se s ní sžít,natož jí fandit.Z celého obsazení to tak zachraňuje snad jen Thomas Haden Church.Protentokrát přistála zlatá malina ve správných rukách... ()

MMR

Když jsem si to pouštěl, očekával jsem příběh o ničem a myslel jsem si, že to nějak přetrpím a že si jen bezmyšlenkově odpočinu. Ovšem opak se stal skutečností. Jedná se o bláznivou komedii, kde mi Sandra Bullock svým chováním a neustálým protivným žvatláním připomíná jednu naší kamarádku. Ovšm to mi nebránilo v tom se pořádně zasmát a těšit se na každou další komickou a nepředvídatelnou situaci. ()

Hal_Moore

Jak Sandra Bullock, tak i Bradley Cooper, si vybrali velice slabou chvíli a tyto dvě komerčně nejúspěšnější hvězdy minulého roku se musejí sklonit před Thomas Haden Churchem, který si celý film ukradl pro sebe. Film není ani komedií, ani romantickým a už vůbec není romantickou komedií. Na to je zde příliš málo vtipu a žádná romantika. Postava Mary mě neuvěřitelně iritovala a z filmu jsem neměl vůbec dobrý pocit. Zbytečné mrhání časem. Více na etparadise. ()

Marsik

Do třetice komedie v tento den, ale rozhodně nemohu říct "Do třetice všeho dobrého". Protože toto byl opravdu špatný a nudný film. Nedivím se, že Sandra dostala za roli Zlatou malinu. Byl to prostě hrozný film, u kterého jsem se neuvěřitelně nudil a modlil se, ať už to skončí. Za snahu a úctu k Sandře dávám jednu hvězdičku a druhou kvůli Bradleymu. Ovšem jsou to vymodlené 2 hvězdičky. 30% ()

Icefist

No byla to dost magořina. Párkrát jsem se pousmál, ale celkově nic moc. Postava hlavní hrdinky, slečny která se živí vymýšlením křížovek, má encyklopedické vědomosti se kterýmy se musí dělit ať chcete či ne, momentálně bydlí s rodiči a nosí červené kozačky, mi dost lezla na nervy, ale když mám dát osobní sympatie stranou a hodnotit, tak Bullock jí hraje solidně. Pokud máte chuť na oddychovku s megastřelenou hrdinkou, tak je to film přesně pro vás. V ostatních případech si pusťte radši něco jiného. 50 % Oblíbená část- Mary a její cesta do díry ()

• Sandra Bullock obdržela Oscara za hlavní herecký výkon ve filmu Zrození šampiona (2009), přičemž den předtím převzala Zlatou malinu za snímek Slečna zamilovaná. Poprvé v historii se tak stalo, aby protagonista převzal obě ceny v jednom roce. (Yardak)
  • Keď sa Mary (Sandra Bullock) kúpe vo vani, v pozadí hrá pieseň, ktorú spieva Helga Bullock - Sandrina matka. (misterz)