Mighty Boosh - Série 3 (2007) (séria)

Cesta do nitra punku (S03E02)

(epizóda)
  • Veľká Británia Journey to the Centre of the Punk

Vince je momentálně pankáč a jako takový je navztekaný na celý svět. A jestli mu něco vždycky leželo v žaludku, tak to byla Howardova protivně intelektuálská záliba v jazzu. Jsou ovšem věci mezi nebem a zemí, se kterými není radno si zahrávat, a jednou z nich je zjevně i Howardova deska Voodoo Scat od Howling Jimmyho Jeffersona. Vincovi se do krevního oběhu dostane jazz a to v jeho případě znamená bezprostřední ohrožení na životě. Ještě že je tady Naboo, který přispěchá s řešením ve stylu Fantastické cesty, kouzelně archaického sci-fi filmu z roku 1966 s Raquel Welchovou a Donaldem Pleasencem v hlavních rolích. (Česká televize)

honajz2

Nevím, čím to je, ale vždycky druhá epizoda každé série, je vždycky o něco slabší. Samotná ta cesta je super, ale to před ní mě tolik nebavilo, kromě kancelářské vesnice. Celkově to na víc jak lepší 3* nevidím a doufám, že to bude příště lepší. ()

• Hláška Vinceových bilých krvinek: „Všichni jsme Vince!“ „Já ne,“ je velmi podobná hlášce z balkonové scény filmu Monty Python's Life of Brian (1979): „Všichni jsme jiní!“ „Já ne.“ (Memesis)