Aniž by věděl jak a proč, ocitá se Eddie sám uprostřed Mohavské pouště v jakési podivné hře, kterou nikdy nechtěl hrát. Jen pomocí vysílačky je ve spojení s člověkem, který ho sem dostal. Představil se jako Jimmy, ale neřekl, o co mu jde, proč si vybral právě Eddieho, ani jestli ho zabije, nebo nechá žít. Jedno je ale jasné, chce, aby Eddie trpěl a sáhl si až na dno svých sil a svého černého svědomí. Aby chtěl raději zemřít, než dál snášet Jimmyho krutou a zlomyslnou hru… (oficiálny text distribútora)

Kingjiri

Příjemnej malej thriller, kterej si na nic nehraje. Příběh od začátku až do závěrečný pointy vyvolává spoustu otázek o motivaci postavy Henriksena, přičemž o postavě Grosse se taky téměř nic nedovíme. Pointa sice neni upně dechberoucí, ale musim přiznat, že mě vůbec nenapadla a i když byla trochu přitažaná za vlasy, líbila se mi. Technický zpracování bylo solidní a v rámci terorizování Grossovy postavy se objevilo pár zajímavejch nápadů (kaktus). Za největší úspěch však považuju skutečnost, že jsem se slušně jednorázově pobavil i přes to, že jsem měl k dispozici dabovanou verzi ve formátu 4:3. ()

kratina

Máš rád poušť, kratino? Ale jo, mám ji rád. Hlavně ten písek. Obrovské hromady písku, duna za dunou, sem tam plaz či kaktus (au). Vražedné horko ve dne, děsná kosa v noci. Ale hlavně ten písek, že... V tom se dá leccos pohřbít. Těla obětí, krvácející duše přeživšího... nebo i divácká očekávání. Například moje skončilo zasypáno pořádně hluboko. Je to divné. Námětem i lokací to mělo všechny předpoklady pro krutou a napínavou zábavu, ale nezaujalo. Laxní přístup mučitele „Týrám podle harmonogramu, ale moc mě to nebaví“ a k tomu nelogicky namachrovaná oběť, dávající příliš často a příliš okázale najevo pohrdání svým životem. Ten divný nadhled nad bolestí a vlastním utrpením jsem Eddiemu prostě nevěřil. ()

magu

Nenapíšem nič nové: koniec véééééľmi predvídateľný a navyše nabúral celu (ne)logiku predchádzajúceho príbehu. Spracovanie sa mi ale páčilo. Púšť nádherná, výkony hercov taktiež na úrovni. Škoda veru toho konca... mohlo byť o hviezdičku viac. ()

borohub

Špatné to nebylo, avšak vypadá to fakt jako dost laciný film - málo herců, na hovno kamera. Děj se táhne avšak ten konec za to stojí, ani neurazí ani nějak extra nenadchne prostě průměr, jednou vidět a dost ()

Romeroo

To je přesně ten film, kde toužíte aby Vám jeho minuta v hlavě uběhla tak za 7 vteřin. Doslova nekoukatelná nuda v poušti, ze špatným scénářem, točící se kamerou kolem kaktusu a postavami ke kterým si vlastně ani nemůžete získat vztah. Když už se něco ve filmu děje, tak to vlastně brzo skončí. Avizovaný překvapující konec byl vlastně k smíchu. Těsně nad odpadem film snad jen za hlášku " sněží v poušti ". ()

klichem

Celkom netypický a zaujímavý príbeh, v ktorom sa stretávame s dvoma hlavnými postavami. Jednou je Eddie, ktorého prepadne a terorizuje Jimmy. Eddie nechápe prečo mu Jimmy robí zo života pekla a prečo ho necháva napospas samého v púšti. Postupne sa nám film blíži ku konci a vy stále nechápete, prečo si toto trápenie Eddie zaslúžil. A ked sa vím aj toto tajomstvo odhali celý film pre vám stratí zmysel. A Eddieje bud uplny idiot alebo stratil pamat. Inak nepochopim preco sa stále pytal "prečo", no mohlo ho to napadnut, ked pracuje ako nájomný vrah :D ()

DandaPiper odpad!

Nahatej a připoutanej v poušti k pichlavýmu kaktusu. Že to nezní moc zajímavě a vážně? Přidejte gradující hudbu, řev a akčně uskákanou kameru a máte thriller! Fuj. ()

veverysiak

Púštne dostihy o prežitie sme tu už párkrát mali, no nemôžem povedať, že tieto boli dáke odvarové, len to nakoniec znehodnotili rozuzlením, ktoré bolo príliš nelogické, niežeby som uveril, že modrooký blonďáčik je nespravodlivo terorizovaný anjelik a ošľahaný kovboj je zvrátený diabol, ale vadilo mi to ich nápadne polopatistické zaškatuľkovanie napriek konečnej výmene charakterov, takže 60%. ()

LeePriest

Film, kterým pohodlně zabijete hodinu a půl. Neurazí, ale kromě několika málo jedinců jej však po prvním zhlédnutí pustíte z hlavy a s velkou pravděpodobností nebudete mít důvod si jej pustit znovu. ()

Dr.dogous

scénář 3 režie 3 herci 3 výprava 4 celkem 13 hodnocení 65% Krutá pomsta, nebyla tentokrát příliš sladká. Vykonavateli pěkně zhořkla na jazyku. ()

ko.mar1

NIEKTO TU HRÁ POVEDAL BY SOM EX ZABIJAKA A DALŠÍ ROZMÝŠĽA NAD ČO NAJHNUSNEJŠIOU POMSTOU. ZABIJAK NEVIE KOLKO ICH ZABIL DOBRE TO BERIEM ALE ABY NEMAL ANI TUŠENIE PREČO JE PO KRK V BRINDE / ALEBO POUŽIJEM SCENKU S FILMU V PIESKU / TAK TO PRRR. SCENKA S KAKTUSOM AU AU AU. NO, ALE NA TO AKO SA NA KAKTUS ŠTVERAL MAL MÁLO ODRENÍN V PREDNEJ ČASTI TELA. ()

k.rakonos

V poušti v lakýrkách, obleku, bez jídla a pití. Dost hloupoučké, nezachrání to ani zajímavý námět a jakás takás napínavost... ()

r6AndrEw

Henriksena mam rad, ale tohle byla fakt picovina, vhodna snad jen ke shlednuti v zoufalstvi, ci jako podklad k lepsi cinnosti - vareni, hrani pocitacovych her, pleteni/hackovani.. ()