Zlodej - veterán "verbuje" mladého podvodníka, aby mu pomohol zvládnuť posledný "džob".
Këith Ripley je starý skúsený lupič, ktorý sa riadi nepísanými zákonmi zlodejov: odviesť svoju prácu, kryť partnerovi chrbát, nezdržovať sa a nikdy nespolupracovať s políciou. Jeho bývalý partner VIictor sa týchto pravidiel bohužiaľ nedržal a zaplatil za to životom. Teraz však Keithovi dochádzajú sily a dlží príliš veľa peňazí ruskej mafii, aby sa do nejakej väčšej akcie pustil sám. Objavuje sa ale Gabriel, mladý a temperamentní pomocník, ktorý s Keithom spočiatku nevie nájsť spoločnú reč, ale neskôr s ním vytvorí zohratú dvojicu. Spoločne sa pustia do ich životnej akcie, ktorá by im obom, v prípade úspechu, zaistila pokojný dôchodok... (TV Dajto)

dopita

Celkem na úrovni natočenej zlodějskej film. Škoda přílišné (a chaotické) překombinovanosti v závěrečných asi dvaceti minutách. ()

Paity

Naprosto nesourodá dvojice Antonio Banderas a Morgan Freeman v jednom filmu těžko něco zmohou. Dvě hvězdy a to se přemáhám. ()

Fary

Upřímně řečeno nevím, co na tom komu vadí. Vnímal jsem to tak napůl u práce, ale jako oddychovka to není špatný film. 3,5* :) ()

HArna

Asi zklamání i když špatný film to není. Přitom měl režisér celkem nadupané herecké obsazení. Nestárnoucí Antonio Banderas, Morgan Freeman, Radha Mitchell a pro mě stále dost opomíjený Rade Šerbedžija. Není to špatný film, ale žádné nadprůměrné dílo nečekejte. Je to předvídatelné a místy dost hloupé. Je to tak na hraně, ale dám tomu 3hvězdy, takže lepší průměr. 60% ()

Prochy38

Pohodová, nenáročná a rozhodně neškodlivá kriminálka s povedeným překvapivým závěrem. Nejde o žadný originál. Film je postaven na známých tvářích, což je taky solidní lákadlo. Já zklamán nebyl. ()

tterez

Hm, ten Banderas je ale kocour! Se svým neodolatelným šarmem dodává celému filmu šmrnc. Není to sice dokonalé a chybiček jsem tam pár našla i já - ta, která se detaily většinou moc nezabývá.. ALE..je to ten typ filmu, který mi ubíhal rychle, bavil mě celou dobu, měl hodně zamotaný a propracovaný příběh a konec mě překvapil. Takže se nestydím dát 85%. ()

sona123

Ne, já věděla, že to bude ptákovina, ale bylo to ještě horší, než jsem čekala! Pár chvilek, kdy se zlodějíči dobývají do sejfu, na film nestačí, nehledě na to, že to tu všechno už bylo tisíckrát a tisíckrát jinak. Herecká dvojka je poměrně dobře sehraná, což o to, ale je to prostě zoufale málo. A dramatická zápletka? Směšná! Zoufale směšná. ()

jarmik

Freeman je jeden z mých oblíbenců, ale tentokrát to byl průměr. Ano, zápletka hezká, ale hudba nudná, herecké výkony nudné, hlášky žádné a atmosféra nulová. I tak to ale na 3 hvězdy (50 %) stačí. ()

Pavelos

Klasická zlodějská podívaná s výborným obsazením.. Spojení Antonia a Morgana prostě nemůže zklamat:-) Ne samozřejmě že může, ale toto dopadlo dobře.. Promyšlený příběh s rozuzlením až v samotném závěru.. ()

Rehooo

Film to není špatný, to vůbec ne. Ba naopak. Má to úžasný potencíál, který však bohužel není využit. A to ani s poloviny. Až na konci filmu, když se to všechno rozmotá a vyjasní, tak potom vám docvakne co tím vlastně chtěl básník říct. Když si pak v hlavě poskládáte jak to všechno mohlo vypadat, tak vám vznikné ůžasný film. Bohužel to už je jen ve vaší hlavě. Takže tu máme jen lehce nadprůměrnou vloupárnu. ()

xavierr13

Priznám sa, že som k tomuto filmu pred jeho pozretím pristupoval ako k prepadáku ... vzhľadom k rôznym komentárom. Viacmenej môj názor je taký, že je to film veľmi podarený, s peknou zápletkou a zaujímavým priebehom. Pravda riadne by vinikol až vo chvíli, keby dostal k dispozícii minimálne dvojnásobnu dobu a trošku lepšiú réžiju. Ale bolo to pekné podívanie a rád si to niekedy zopakujem. ()

mala_kea

Klasická, několiksetkrát ohraná, nic méně dosti zajímavá vykrádačka. Nemám příliš rád Freemana, ale v tomto díle se předvedl celkem hezky. Když jsem viděl první scénu, tudíž "přepad" jednoho chlápka v metru, poté jeho útěk, film nasadil dosti vysoké obrátky. To trvalo až do chvíle, co se oba hlavní borci dostali do hlavního sejfu a z Banderase vypadlo, že je policista. Od té doby se až skoro do konce člověk do příběhu zamotá, občas nějakou pasáž i nechápe. To vše se na konci filmu částečně zodpoví, ovšem některé otázky jsou stále nezodpovězené. Hvězdička navíc patří propracovanosti části, když se jde vykrást hlavní sejf. To mě opravdu usadilo a děsně se mi to líbilo. Film byl dosti nadprůměrný, avšak mu stále něco chybělo. Každopádně tento kousek patří mezi prvních 10 (co jsem zatím viděl) v tomto tématu. ()

PDcz

2** body Co na to říci. snad jen, že svůj účel film splnil. Nic jsme nečekali, nic jsme nezískali. [X] Minus 1* bod Okoukaná zápletka. Nuda, šeď. [X] Minus 1* bod Tam bylo děr :-D Myslím ve scénáři :-D Rozuzlení hamba, vůbec ty postavy byli takové.. jak bych to řekl hezky.... no, hráli moc dobře, to nemohu říci [X] Minus 1* bod To nebylo napínavé, to nebylo vtipné, to nebylo dějové zvratové, ale na zvracení to bylo. [X] Viděli jsme horší věci. Fakt. Počkat, ona to nebyla komedie? ()