Sourozenci Patrick a Marilyn nikdy nevynechali jedinou příležitost vjet si do vlasů. I nyní, v dospělosti, se umějí řádně poškorpit, ale jsou to rozmíšky především z lásky. Takovou rovnováhu je ale tuze snadné narušit. Například stačí, aby si Marilyn přivedla do domu zděděného po rodičích nápadníka Ryana, který je zároveň populární hvězdou známého sci-fi seriálu. Něco takového si přece mladší sestřička nemůže dovolit. A proto se neurotický podivín Patrick, kterému pan snoubenec rozhodně nepadl do oka, rozhodne její vztah za každou cenu podrobit destrukci. Přičemž ve slovech „za každou cenu“ se skrývá i význam „za cenu vraždy“. Jak jeho snažení dopadne, uvidíte v parodické, absurditou překypující černé komedii, na jejímž vzniku se podílela herecká parta, kterou dozajista zná každý fanoušek seriálu Hvězdná brána: Atlantis. V hlavních rolích vystupují reální sourozenci Kate a David Hewlettovi, přičemž druhý jmenovaný si u této velmi příjemné a povedené nezávislé taškařice střihnul i režii. (oficiálny text distribútora)

CutterT

O tomhle filmu mám dost smíšené pocity... Na jednu stranu je to hezká a často až velice vtipná komedie (kterou obzvláště docení fanoušci SG1 a SGA)... Zase na tu druhou stranu, často mi to přišlo až trochu moc... absurdní? Ale co, zasmál jsem se. ()

Xawiercz

Pro mne vyloženě srdeční záležitost, jakožto dlouholetý fanda Stargate a všeho kolem něj jsem byl doslova nadšen z tohoto perfektně vtipného koktejlu hereckých výkonů a jednoduché výpravy. Maximální spokojenost. ()

tortuga13

Na tento film mě upozornil fanouškovský web o StarGate, a jelikož mám rád SGA, tak jsem se podíval na tento film. Film je podle mého určen těm, kteří viděli SG1 a SGA, neboť nepochopí roli některých herců a nepříjde jim to až tolik vtipné. Je to černá komedie, která bere život s nadsázkou. Určitě stojí za zhlédnutí. Jediné mínus které film má je ten, že si to neužijí ti diváci, kteří před tím neviděli SGA a SG1. Hodnocení je toto 5 hvězdy ale za to krásných 90%. ()

Fritorick

Excelentní adaptace divadelní hry, ve které se nám partička ze stargate představí v tom nejlepším světle. Musím uznat, že jsem od toho příliš neočekával, přece jenom komedie s názvem snídaně pro psy zní poněkud kýčovitě, ale nakonec jsem byl více než příjemně překvapen.Snímek vás zahltí dřevorubeckou porcí Britského humoru, okořeněnou o dokonale sehranou trojici z SGA, obzvláště David Hewelett předvádí takřka limitní herecký um, na který snad do smrti nezapomenu (u scény s elektrycký žebříkem jsem byl zralý na resuscitaci) . Plus se mužeme tešit na nenucenou a také velice vtipnou vsuvku s Christopherem Judgem alá Teal´c. Za málo peněz hodně ale hodně muziky... Vybornej kousek. ()

Carter21

Popravdě jsem se na tenhle film podíval jen kvůli hercum ze Stargate,a nijak mě to nenadchlo ale ani neurazilo. Je zde dost vtipnych a hlavně originalnich scen u kterych sem se zasmal. Škoda jen že postavu snoubence hral nudny P.McGillion (stejně nudny je i v Atlantis),kdyby ho hral Joe Flanigan nebo třeba Ch.Judge tak by to bylo na čtyři hvězdy :-) Naopak hodně vtipne je ten sci-fi serial,ktery hrdinove sledují,kde Rachel Luttrell zdařile paroduje svoji roli Teyly z Atlantis. ()

BigBen87CZ

Bohužel vystavět příběh jen na oblibě seriálových herců ze Stargate nestačí ... začátek zajímavý, pak vtipnost i kvalita upadají ... ()

Paan

McKay je zkrátka pošuk, jinak by asi tak pošahanou komedii nenapsal, nerežíroval ani v ní tak přesvědčivě nehrál ústředního cvoka. Neznat tady SG sice neškodí, ale myslím si, že kdybych všechny herce neznal právě odtamtud, zdaleka bych se u toho tak nepobavil. Chvíli se totiž děj trochu vleče. Zato na závěrečnou pointu už se vyplatí těšit, i když se dá odhadnout dřív. Stojí za to. ()

Jerkie

Tenhle film je především srdcovka fanoušků SG, kterým jsem, a pokud jimi nejste, film vás asi moc nenadchne. Velice jsem se bavila, pár herců, jedna chata, jeden pes a vyjde z toho naprosto dokonalá komedie k uvolnění. Sem tam prostě zdvihnete obočí na znak jako "Co to sakra..?" ale nejde se nezasmát. Velkou zásluhou je právě David v hlavní roli, člověk musí uznat, že tam bezvadně sedí. ()

Cuffini

Absolutně jsem nevěděla do čeho jdu, takže jsem prvních pár minut koukala na obrazovku s pozdviženým obočím, co to jako má bejt, co se jako hodlá z filmu nakonec vyklubat. A vyklubalo se hezké, polo-zdravé, imbecilně vtipné kuřátko. Doporučuji. ()

Mckay

Tak tenhle film budou znát spíše fanoušci stargate a nemusejí být zrovna speciálně zaměření na SGA. Díky tomu že tu hraje CH. Judge tak pookřejí i fanoušci SG1. Ve filmu hlavně vyniká David Hewlett alias nezapomenutelný Mckay s SGA. Film sám režíroval a poskytl vlastní chatu a jeho komediální talent je nesporný.Ve filmu hraje i jeho sestra Katie Hewlett.Snídaně pro psy je výbornou černou komedií,která se odehrává v podstatě na jednom místě se zajímavou zápletkou.Nevím jestli zaujme širokou veřejnost ,ale pro nás co milujeme série SG ,tak je povinností .80% A asi nikdy nezapomenu na scénu na žebříku : Dance monkey Dance :D ()