Počas rozhovoru v rádiu Leonard neuvážene verejne prizná, že sa fyzikálny výskum možno dostal do slepej uličky. Tým rozzúri vedenie univerzity, pre ktorú pracuje, i všetkých svojich kolegov. Musí odvolať, čo povedal, a zatiaľ čo pracuje na vyhlásení, Sheldon prepadá depresii. Bojí sa, že by Leonard mohol mať pravdu. Keď dorazí Howard a Raj, dopadnú rovnako. Bernadette a Amy sa dohodnú, že Howardovi a Sheldonovi nepovedia o vlastných pracovných úspechoch. (TV Markíza)

Necrotongue

Po zklamání z úvodní epizody jedenácté sezóny jsem byl připraven na nejhorší, ale druhý díl byl pro mě vcelku příjemným překvapením, protože vztahy šly povětšinou stranou, a místo nich se střídavě zabíjela a oživovala fyzika. Je to paradox, že zrovna já oceňuji epizodu, která se téměř celá věnuje fyzice, protože přírodní vědy a já si vzájemně příliš nerozumíme. / Poučení: Pozor na veřejná prohlášení. ()

• Penny (Kaley Cuoco) naleje do Leonardovy (Johnny Galecki) skleničky víno a svoji nechá prázdnou. Poté, co vstane a vezme svoji skleničku do ruky, tak sklenička už prázdná není. (SONY_)
  • Písmo na levé tabuli, kterou má před sebou Sheldon (Jim Parsons), se po příchodu Leonarda (Johnny Galecki) změní z červeného na černé. (SONY_)