Sheldonova virtuálna prechádzka lesom ostatných motivuje k tomu, aby využili ponuku jednej lekárky na voľnú chatu a strávili spoločný víkend na chate uprostred lesa. Penny s Leonardom a Amy so Sheldonom vyrážajú za dobrodružstvom. Lenže keď ich zastihne silný dážď, je potrebné baviť sa vo vnútri chaty a jedinou možnosťou sa zdá byť hra, v ktorej je potrebné piť. Tá na povrch vynesie nemilé pravdy a nečakané prekvapenia. Bernie s Howardom zatiaľ bojujú s Rajovym entuziazmom okolo tehotenstva. Budú mu musieť vysvetliť, že to   oni dvaja čakajú bábätko, nie on. (TV Markíza)

Necrotongue

I ve dvacáté epizodě deváté sezóny jsem se opravdu snažil najít pro sebe něco, čemu bych se mohl zasmát, ale bylo to marný, bylo to marný, bylo to marný. Ano, některé momenty ze mě vyloudily úsměv (například chlastací hra), ale smích jako takový se nedostavil, protože díl jako celek na mě příliš nefungoval a děj se mi i tentokrát zdál být jaksi bez nápadu. / Poučení: Pravda bývá často bezohledná svině. ()

Hust3r

Fajn díl, pokud to takhle bude pokračovat, nebráním se dalším sériím. Když teď řeší to těhotenství, tak si uvědomuji, jakým vývojem prošly všechny postavy a že i herci stárnou s rolemi. Nicméně se občas i zasměju a nenudím se, takže vše v cajku, ačkoliv se samozřejmě i v této sérii najdou lepší díly. ()