Blíži sa 4. máj a s ním aj Deň Hviezdnych vojen. Všetci chalani z partie sa už veľmi tešia, lenže v tom najlepšom príde zdrvujúca správa- Arthur Jeffries alias profesor Protón zomrel. Nebolo by teda lepšie stráviť Deň Hviezdnych vojen na pohrebe a uctiť si tak jeho pamiatku? Jediný Leonard s Penny sa rozhodnú pre túto alternatívu. Hoci sa Sheldon zdá byť v poriadku, nie je to celkom tak. Až profesor Protón ho v jeho snoch privedie naspäť k rozumu. (TV Markíza)

bubun odpad!

Jasně, Proton v jedné epizodě diváky bavil, osvědčil se, tak z toho vyždímáme co nejvíc, a narveme ho tedy hned do tří epizod. Mně osobně profesor Proton zas tak vtipnej nepřijde, maximálně ještě tak v prvním díle, ve kterém se objeví, ale pak je to zas stokrát omletý vtip, narážky na Penny apod. ()

Necrotongue

Zabili Arthura, parchanti! Tvůrčí invence už asi fakt vyletěla komínem, když se tvůrci neustále uchylují k jedné z mála jistot, kterých se jim v sedmé sezóně podařilo dosáhnout. Bob Newhart mě na celé epizodě bavil nejvíc, ale ani on tady tentokrát zrovna neválel. Ve všech ostatních ohledech byl děj dvaadvacátého dílu naprosto o ničem, ale uznávám, že do této řady perfektně zapadl. / Poučení: Vyvaruj se divných snů. ()

majo25

Jedna epizóda s profesorom Protonom aj stačila, táto už len varí z vody a naviac je vsadená do Hviezdnych vojen, ktoré sú mi ukradnuté. O niečo zábavnejšia je linka príbehu s Penny na pobrebe. Celkove ale nuda. ()