Keď sa Wolowitz zapletie so starou kamarátkou Penny, všetkým to skazí ich večery s hrou „Haló". (TV Markíza)

JohnMiller

Kamarátka Penny je pekne roz...kokošená "běhna". Wolowitz je však týpek ktorému je jedno o akú ženu ide, hlavne, že jej bije srdce. Najzábavnejší bol koniec keď sa Penny vrátila aj s kamarátkami k nerdom ale tí boli tak zažratý do hrania Halo 3, že ich ignorovali... Hoci núkali svoje telá, hehehe. ()

Necrotongue

"Podívej, Sheldone, pršíš!" Další epizoda, která mě dostala. Není dobré podceňovat ženy, pokud jde o videohry. Znám jednu, která by dokázala zahanbit nejednoho gamera a mě absolutně odvařila, když jsem ji na vlastní oči viděl zahrát až do konce Dino Crisis v japonštině. Nadlidský výkon! Zapomenutý Raj mi málem potrhal bránici. ()

• Když se skupinka hlavních hrdinů chystá hrát "Halo", mluví Raj (Kunal Nayyar) před Penny (Kaley Cuoco), aniž by byl opilý, přestože by toho dle svých dřívějších slov neměl být schopen. (Maurice)
  • Sheldon (Jim Parsons) udržuje svůj červený zubní kartáček v plexiskle pod UV zářením. (G....)