Life - najbohatší policajt

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Komédia
USA, (2007–2009), 23 h 3 min (Minutáž: 42–52 min)

Damian Lewis, Sarah Shahi, Adam Arkin, Brent Sexton, Donal Logue, Brooke Langton, Robin Weigert, William Atherton, Jessy Schram, Caroline Macey (viac)

Bývalý policajt Charlie Crews, ktorého po dvanástich rokoch prepustili z väzenia za zločin, ktorý nespáchal, sa snaží začleniť do normálneho života na slobode. Hoci pre falošné obvinenie prišiel o priateľov, rodinu a svoju prácu, predsa len niečo vo väzení získal - podarilo sa mu zmieriť s osudom a bojovať za spravodlivosť. Teraz sa vracia k svojej starej práci detektíva a je rozhodnutý získať svoj život naspäť. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (35)

Jackpot (2008) (S02E07)

V tomto případě jsem měl pocit, že se dívám na jednu z epizod první sezóny. Do příběhu se vrátil původní nadhled a lehkost, užil jsem si slušnou dávku dobrého humoru i zábavné vyšetřování ještě zábavnějšího případu a jsem nesmírně rád, že se vyhýbám loterii. Když si představím tu hrůzu, že bych vyhrál... 4*+ ()

Černý pátek (2008) (S02E08)

Ano, dnes už by epizoda s tak rasistickým názvem nemohla projít, pochybuji, že by mohl projít i Afroamerický pátek, takže předpokládám, že Amíci mají po slevách. Ale teď k seriálu. Předchozí díl mě příjemně překvapil, osmá epizoda už zase sklouzla dolů. Obchoďák mě příliš nezaujal, a ta hra na city v závěru byla dost zbytečná. ()

Policejní zajíček (2008) (S02E09)

Devátá epizoda byla hodně slabá. I přes několik scén s Christinou Hendricks jsem byl rozhodnut pro dvě hvězdičky, situaci nakonec zachránila jediná scéna, která mě pobavila tak, že jsem nakonec zvedl hodnocení na slabé tři kousky. Šlo o ten trapný moment ve čtyřech před zásahem u šéfa dealerů. To mi vážně zahýbalo bránicí. 3*- ()

Vražda v rezervaci (2009) (S02E10)

Desátá epizoda pro mě byla dost zvláštní. Vyšetřování smrti zástupce šerifa mě až tak moc nezaujalo a vypadalo to na maximálně tři kousky, jednu hvězdičku navíc jsem přihodil díky humoru, který se mi postaral o dobrou náladu. Jelení guláš, vztah Dani- Tidwell a zvláštní večeře u Crewse rozhodně stály za to. ()

Krvavé květiny (2009) (S02E11)

Zatímco předchozí díl zachraňoval kvalitní humor, jedenáctou epizodu nezachránilo v mých očích vůbec nic. Příběh byl tak přitažený za vlasy, až jen zoufale valil bulvy, humor (pokud tam vůbec nějaký byl) mě totálně minul, takže jsem se vlastně neměl u čeho bavit. ()

Inženýr musí zemřít (2009) (S02E12)

Přestože jsem měl po předchozím dílu vážné obavy z dalšího vývoje, tentokrát byla situace výrazně lepší. Příběh dvanácté epizody nebyl nezajímavý, o humor se postarali Ted s Charlesem Crewsem seniorem a ani závěr nezklamal. I tak ale musí tři hvězdičky stačit. ()

Jedna kulka pro dva (2009) (S02E13)

Třináctá epizoda nebyla špatná, nebyla ale taky nikterak úžasnou záležitostí. Určitě neměla na kvalitní epizody z první sezóny, a kdyby nebylo dramatické dějové linie kolem vrácení projektilu původnímu majiteli, byly by to hodně slabé tři hvězdičky. ()

Tvář, která lže (2009) (S02E14)

Tentokrát jsem už tři kousky dát nemohl, to bych si sám před sebou neobhájil. Epizoda mě bavila jen zpočátku, později jsem už jen znuděně sledoval nezajímavý děj, který dospěl až k přihlouplému závěru, jež jen podtrhl to, že se tvůrcům zase jednou podařilo vypreparovat ze seriálu jeho zábavnou část. ()

Střecha nad hlavou (2009) (S02E15)

I patnáctá epizoda se u mě zařadila mezi slabší kousky. Netvrdím, že šlo o úplnou katastrofu, ale pořád si myslím, že původním záměrem tvůrců bylo pobavit diváka. Velice dobře se jim to dařilo v první sezóně, v té druhé se stále častěji objevují hluchá místa, myslím, že to s délkou série silně přepálili. ()

Muž na tyči (2009) (S02E16)

Konečně jsem zase jednou mohl přitlačit na hodnocení. Tvůrci si zřejmě vzpomněli na to, proč byla první sezóna mnohem lepší a vytvořili epizodu, která kombinovala humor a vyšetřování zajímavého případu. Škoda, že takové díly nejsou ve druhé řadě standardem. ()

Záruční lhůta (2009) (S02E17)

Sedmnáctá epizoda sice nebyla špatná, na mě ale nefungovala tak, jak by měla, protože tvůrci seriálu udělali s odvelením Dani Reese velkou chybu. Crews na to teď zůstal sám, a ze seriálu se tak vytratila pořádná dávka humoru. Za mě to nebyl dobrý tah. ()

Tři ženy (2009) (S02E18)

Wrumf... Jakoby mi to tvůrci seriálu dělali naschvál. V předchozím komentáři jsem frflal nad upozaděním Dani Reese, a nejen že se nevrátila, ještě na její místo nacpali velmi neadekvátní náhradu. Zřetelně jsem si všiml toho, jak moc se všichni snažili, aby byla nová postava hodně vtipná, ale... ()

Pět litrů krve (2009) (S02E19)

Devatenáctou epizodu bych hodnotil asi stejně jako předchozí díl, kdyby mě tolik nepobavilo vysvětlení toho, jak lze najít smrt v mrazáku. Ale to bylo ze zábavy skoro všechno, roztržením dvojice Crews- Reese přišel seriál o opravdu podstatnou část humoru. Dokonce mě bavily i namlouvací tanečky kapitána Tidwella, a teď už se jen rychle čte. 3*- ()

Dvě různé zbraně (2009) (S02E20)

Proti předchozím dílům jsem si tentokrát všiml malého zlepšení, v některých chvílích jsem se dokonce opravdu bavil, a to už jsem od epizody druhé řady ani nečekal. Horší už to bylo ve chvílích, kdy se tvůrci rozhodli zahrát na vážnou notu, to na mě vůbec nefungovalo. ()

Jedna a jedna (2009) (S02E21)

Ani finále druhé sezóny mě příliš nenadchlo, z pohodového seriálu, u kterého se dalo zasmát a relaxovat, se tvůrci najednou pokusili udělat drama nebo snad dokonce thriller, a já jsem jim to moc nežral. Já sice chápu, že se pokusili osvětlit temná zákoutí v Crewsově minulosti, ale kde zůstal humor a ovoce? ()

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Ano, Hancock 2 bude. Přestože se loňská letní „smithovka“ nesetkala s jednoznačně vstřícným přijetím diváků a kritiků, její komerční výsledky byly pozoruhodné. S celosvětovými tržbami 624 milionů… (viac)