Jane (Katherine Heiglová) je mladá, inteligentná, úspešná a pracovitá žena, ktorá je posadnutá prípravou svadieb svojich kamarátok. Má ich za sebou už dvadsaťšesť a dve posledné dokonca stihla zvládnuť dokonca za jediný večer. Je nešťastne zamilovaná do svojho šéfa Georgea (Edward Burns), ktorý ju má rád, ale do intenzívnejšieho vzťahu sa nehrnie. Jane je nesmelá, takže to vyzerá tak, že ich vrelý vzťah sa nikdy nenaplní. Kevin (James Marsden) je mladý novinár, ktorý je teraz nútený písať do New York Times články o svadbách, aj keď by sa radšej venoval niečomu poriadnemu. Jane ho však pri stretnutí na jednej zo svadieb na prvý pohľad očarí a Kevin sa rozhodne na jej príklade konečne čitateľom dokázať, o čom sú dnes svadby. Kevin sa však vysmieva tomu, čo je pre Jane také dôležité – teda svadbám, čo – samozrejme – vedie k tomu, že sa stále hádajú. Do New Yorku prichádza Janeina mladšia sestra Tess (Malin Akermanová), ktorá pracuje ako modelka a pri prvom stretnutí totálne okúzli Georgea, a tak sa Jane musí vyrovnať s tým, že jej dvadsiata siedma svadba bude pre jej sestru a Georgea. To by sa snáď aj dalo prehryznúť, keby Tess neklamala Georgeovi o svojej povahe, nechcela svadbu na mieste , ktoré si vysnila Jane a nenechala rozstrihať matkine svadobné šaty. Keď potom Kevinova editorka vytlačí Kevinov nedokončený článok, z ktorého Jane vychádza ako naivné dievčatko omámené svadobným biznisom, je jasné, že ani nečakané zbližovanie s Kevinom nie je na najlepšej ceste. Jane sa musí nadýchnuť a rázne konať... (TV JOJ)

haWranka

Chm, mám ráda Katherine Heigl a mám slabost pro romantický komedie. Proto jsem na tenhle film chtěla jít do kina. Teď děkuju Bohu, že jsem to neudělala a nevyhodila tak 80 kaček do vzduchu. To byla ale blbina. Nic vtipnýho, žádný jiskření, totální průhlednost. Není to lepší, než kterejkoliv film, jakej dávaj dopoledne ve všední dny. Vřele nedoporučuju... ()

duffi

Film se rozjížděl pomalu, ale od třetiny jsme se s manželkou velmi dobře bavili, mezi herci to příjemně fungovalo a byť byly některé scény předvídatelné, moc se nám tato komedie líbila. ()

E lan

Podprůměrná komedie pro ženy, které chybí vtip, dobrý scénář, obstojné herecké výkony a mnoho dalšího. Co jí ale nechybí je naprosto debilní a nekoukatelný konec... ()

*JIN

Nepatřím k těm romantickým fanynkám (Moderní popelky, Wimlbedonu, ..atd.) Přinášejí mi noční můry. Těchto 27 šatů pro mě jsou jako odpočívadlo na dálnici. ()

MilesTeg

Nádherná Katherine Heigl, která pouze od remaku Můj táta hrdina vyrostla, ale to kouzlo neztratila. No a překvapivě hrající Marsden (na rozdíl od X-menů, kde se jen tvářil) ()

Black-star

lehká, svěží a relativně pěkná romantická komedie. Nic od ni nečekejte a nebudete zklamáni. Film má děj, šmrnc správne nadnesení a jediné téma které ikdyž sedtále opakuje je stále aktualní a mnoho lidí by se v tom mohlo najít. No v konkurenci ostatních i kvalitnějších romantických komedií je tohle rozhodně průměr a i těch 60% si zaslouží :-) ()

Petulka88

Překvapivě docela fajn záležitost. Pravda, na to, že se jedná o romantickou komedii jsem se zrovna smíchy nepotrhal, ale kupodivu se ve filmu neobjevil nikdo, kdo by mě štval, což se mi u tohoto druhu filmu většinou stává. Ještě větší plus je fakt, že většina postav je docela uvěřitelných, to se u romantické komedie stává opravdu málokdy. Navíc i dialogy jsou v rámci možností uvěřitelné, zvlášť když postavy nejdou pro ostřejší slovo daleko. Ne, že bych ve filmu vyhledával vulgarismy, ale tady to docela překvapí a hlavně je to realistické. Jako bonus je tu ještě sympaťák James Marsden, kterému role očividně sedla. Jeho protějšek Katherine Heigl se sice snaží, ale nijak nevybočuje z řady. Na druhou stranu zase nic nepokazí. Co se vizuálního dojmu týká, tady na plné čáře vítězí úžasná Malin Akerman, která Katherine s přehledem strčí do kapsy. Možná je trošku škoda, že čím víc se 27 šatů blíží ke konci, tím víc film zabředá do vyjetých kolejí romantických komedií z poslední doby. Na ty 3* to ale pořád bohatě stačí. ()

Doski

Milé překvapení, zbytečně nepřeháněné a někdy i vtipné. Romantické taky tak ''hezky''. Nechybí samozřejmě náprava hlavní hrdinky, která se konečně zamiluje do toho, do koho od začátku má. Patří k TV filmům, na které se klidně kouknete zase za rok znova až ho budou dávat.. 65% ()

Oonika

Taková klasika no... škoda, že to nebylo trochu víc vtipné, takhle to zapadlo do stereotypu a konec. A ty šaty... přímo příšerný :D ()

Ceberus

I já - ne zrovna typický divák romantických filmů - už jsem viděl lepší kusy než toto. Popravdě, asi mě zarazilo chování hlavní postavy, resp. závěr celého filmu: *SPOILER* Sice tě nesnáším, pořád se hádáme, udělal jsi ze mě patetickou celebritu, ale já tě vlastně miluju. Nevím, možná jen nejsem natolik vztahově zkušený, abych si dokázal představit i něco takového. ()

AdiegoA

Romantika tak sladká, až se z toho člověku kazí zuby. Tohle schéma už jsem viděl tolikrát, že každá další verze, kterou uvidím převáží 1 % romantika ve mě na váhu cynika. Tak nějak mi pořád nedochází, jak se mohl pohodovej hlavní hrdina zamilovat do uťápnuté a nesympaticky napsané hlavní hrdinky. Nikterak výjimečně natočené, zahrané s průměrným soundrackem a špatným scénářem. ()

renegrido

Už základní informace říkají vše -romantická komedie z USA s názvem 27 šatů? Hned jsem měla jasno. Nepřínosné, nicneříkající a vlastně i docela nezábavné a hloupé. ()

casef

Dopadlo to přesně tak, jak se dalo čekat, čož hodnotim jako klad u takových to pohádkových filmů. Vynikající oddychovka, kdy krásná popelka, která by se pro všechny rozdala, nakonec najde svého prince. Když budete chtít vypnout mozek a unášet se romantickou slaďárnou, tak u 27 šatů neuděláte chybu. ()

KdG

Kdo by to byl řekl že si Cyclops (James Marsden) jednou vezme Izzie (Katherine Heigl). Tenhle film nelze považovat za komedii, leda žy by slovo svatba bylo vtipné. Je vidět že film je určen ženskejm a tomu i odpovídá scénář který je velmi prostý a předvídatelný s naprosto klišoidním koncem. ()