Skupina teenagerů si vymyslí zajímavou hru. Jeden z nich je tajně vybrán jako zabiják a na ostatní zbydou role obětí. Zabiják, vyzbrojený replikami zbraní, vyhraje, pokud se mu podaří eliminovat všechny hráče, aniž by byl odhalen. A aby si tu hru mohli pořádně užít, vloupají se do skladiště, kde ale začínají oběti doopravdy umírat (Jenda)

J*A*S*M odpad!

Nejspíš nejhorší film, který jsem kdy viděl, a vězte přátelé, že to nemyslím ani trochu v nadsázce. Kdybyste chtěli v tomto "hororu" hledat zajímavé vraždy, atmosféru, nebo logické jednání postav - nenaleznete! Snímek poslouží leda tak k tomu, že si začnete vážit filmů, o kterých jste si doposavad mysleli, že jsou nepovedené. A jestli chcete přijít o hodinu a půl života, kupte si raději pár krabiček cigaret - výsledek bude stejný, průběh snesitelnější. ()

Freemind odpad!

Suverénně nejhorší film dekády, který se ocitl v oficiální distribuci. Amatérský blábol natočený na poloprofi digitální kameru. Scénář, psychologie postav ani herecké výkony neřeším, protože tam nic, co by bylo hodno těch jmen:) Krev z rybízového džusu, efekty přímo z kamery, skupince "teenagerů" už je dost hodně přes dvacet (jeden či dva chlapci začínají plešatět), holky škaredý, hudba z free databáze. Do poloviny jsem čekal, jestli to neobstojí alespoň jako parodie, ale i na tu to bylo nudné. Ve zkratce - tohle fakt ne. Nedokážu si představit diváka, který by byl natolik zoufalý, aby se na tu "věc" opětovně koukal. ()

maverick10 odpad!

K tomu se ani nemuzu vyjadrit. Spis nez film bych rekl domaci video. Kamera, neherci, scenar, rezije.... spis bude rychlejsi kdyz vyjmenuju klady: ............... nic me nenapada. Robert "Harakiri" spachal opravdu harakiri. Kdyby z tohu udelal porno, bylo by to pro nej lepsi a jeste by neco vydelal. ()