lenuse

Pokud člověk bude hodnotit tenhle film v rámci žánru, do kterého byl zařazen, bude hodnocení asi žalostně nízké. Pokud ho ovšem začne brát jako parodii, možná se bude báječně bavit jako já. A taky si může lámat hlavu, ze kterých všech amerických filmů je námět vypůjčený. Hlavní padouch je ale zlý typicky indickým způsobem. :-) ()

Andrea1717

Mám rada filmy o rafinovanej pomste, hlavne ak sa vydarí ako v tomto filme. Len mám trošku dilemu, kto v tomto filme bol tým zlým. Vlastne všetci traja a nikto. Všetci mali na svoje konanie dôvody, možno neobhájiteľné pred zákonom, ale z ľudského hľadiska pochopiteľné. Aj keď celý problém by vyriešila jedna kratšia debata. Ale vzhľadom na tému, sa mi to páčilo... piesne pekné, akurát tej romantiky tam moc nedali... ale keďže to bolo o pomste odpúšťam im to :-). ()

Ramanam

Toto se moc nepovedlo. Námět a myšlenka byla rozhodně zajímavá, ale to zpracování a hromady podivností to těžce zazdily. Opravdu bych rád dal lepší hodnocení, ale nejde to. Ameesha a Arjun byli fajn. Nic navíc zde nepředvedli, ale hrát umí, o tom žádná. Zayed v podání psychopata, který mi opravdu pil krev, a to slušně řečeno, byl o poznání horší. Jako celek mi film přišel plný děr, podivných zvratů a nesmyslů. Ani písně to nezachránily, prostě nic moc se vším všudy. A o čem to vlastně je? Mladá dívka chodí s jedním psychopatem. Když už voda ve džbánu trpělivosti přeteče, tak se s ním rozloučí. Ten se však rozhodne, že musí nabýt peněz a začně budovat kariéru. Myslí si, že tak na dívku i jejího otce zapůsobí, aby ho přijala zpět, jako hodnotného manžela. O něco později se dívka seznámí s mužem na úrovni a vezmou se. Vše se zdá naplněné štěstím, když při autonehodě její muž oslepne. Někdy je ale osud pěkně zrádný, a tak jednou na svých obchodních cestách potká muže, s kterým se zpřátelí a pozve ho k sobě domů. Osud tedy opět svede cesty bývalých milenců za přispění slepého manžela, který nic netuší. A máme tu klasický milenecký trojúhelník. Jednoho dne je dívka nalezena oběšená a tím vlastně celý film začíná. Vše se postupně rozkrývá a až do poslední chvíle můžeme sledovat, jak se to celé rozuzlí. ()