Na vlně světové posedlosti internetem se v roce 2001 svezla i průměrná americká rodina Bellingerových. Dospívající syn Colby v jejich domě tajně instaluje kamery, začne natáčet nejintimnější momenty z každodenního rodinného života a poté je „živě“ uvádí na netu. Bellingerovi se takřka přes noc stanou senzací, první skutečná reality show v přímém přenosu má obrovský ohlas a rodina, která chce nezdárného synáčka uškrtit, rychle pochopí, že kšeft je kšeft a že miliony nesmrdí. Kousavá satira o nenasytnosti, slávě a rozvratu rodinných hodnot u těch, kteří jsou infikováni internetovým virem zvaným úspěch, i o soudobé posedlosi pořady typu reality show, natočil režisér Eric Steven Stahl. Co myslíte - napodobuje život umění nebo je to naopak? (oficiálny text distribútora)

Oxymoron

Za tu maminku masturbující ve vaně (navíc v podání Rosanny Arquette) si tenhle film míň než čtyři hvězdičky prostě nezaslouží. Ale vážně - konečně je tu film, který přináší do typických amerických teenage komedií aspoň trochu originální námět a není to zase to tisíckrát ohrané "já jsem maturant a chci ztratit panictví". Joo, ale ta maminka byla stejně dobrá... :) ()

kingik

Mathew Botuchis s pomocí kamarádky Shiri Appleby tajně rozmístí po domě videokamery a za mírný poplatek umožní národu pozorovat na webových stránkách jeho nic netušící rodinu. Šílený nápad začne přinášet nemalé zisky, ale nic netrvá věčně a brzy se objeví problémy. Jako nápad na společenskou satiru a oslavu fenoménu internetu to nebylo špatné, ale realizace značně pokulhává a myšlenka ztrácí v nedotažené režii Erica Stevena Stahla na síle. Výsledkem je podprůměrná komedie, jejíž hořký potenciál nebyl využit, a tak je to spíše ztráta času dívat se na tuhle nudu. 40% ()

Sochorisko

Spíš než jako film mi to přišlo jako nějaká reality-show ve stylu výměna rolí, manželek, osobností, či jestli všechno už náhodou neexistuje! Jediný Mathew se snažil dodat náboj a trochu "okořenit" tento film, tedy, asi jsem sobec, Pana Bridgese jsem asi trochu přeskočil, bez něj by to byl vyrovnaný trhák pro jednociferné procentuální ohodnocení. Trochu filmu pomáhá retrospektivní pohled na příběh. Možná, možná, když se banda hodně opije, tak se na tuto komedii lze podívat i veřejně.. ()

MMR

Tohle se dalo pojmout a zpracovat mnohem lépe, než se to pojalo a zpracovalo. A to je škoda. Je to zajímavý námět, který ovšem mě nenaplnil očekáváním a nudil mě. Někdy si říkám, že je lepší zůstat u přečtení obsahu filmu a film si nepustit, aby z toho nebylo takové zklamání. Pak to akorát zapadne do průměru mezi ostatní filmy, a že jich není málo. ()

Ell.ie

Dnes ráno jsem si říkala,že si pustím nějaký film,který jsem ještě neviděla..tak jsem sáhla po Já-tě-vidím.com a myslela jsem,že se poseru (v tom špatným slova smyslu)!! Fakt puberťácka kravina,u které se ani nezasmějete..Podle názvu jsem myslela,že to bude asi dobrý film a šeredně jsem se spletla..!IUsoudila jsem,že aspoň jednu hvězdičku dám za Chira!:D Na kterého se dalo aspoň koukat,když né nic jiného :-) Kdo neviděl a rozhoduje se mezi tím,jestli si tenhle film pustit,radím všem : NEMARNĚTE S TOUHLE BEJKOVINOU ČAS! ()

• Společnost Alienware film produkovala a sponzorovala, a tak se není čemu divit, že jejich produkty či odkazy na společnost lze najít téměř v každé minutě filmu. (ČSFD)