I přes nedávný úspěch začne Megan pochybovat o své kariéře v reklamě, ale neví, jak to říct Donovi. Pete cítí prázdnotu ve svém životě a nečekaně intenzivní setkání se sousedkou v něm probudí touhu si to zopakovat. Don se snaží naplno se zapojit do kreativní práce, ale zjišťuje, že přestává rozumět současnému dění ve společnosti. (Česká televize)

Necrotongue

Osmá epizoda pro mě nebyla nudná, ale po jejím shlédnutí jsem si uvědomil, že příběh hlavní dějové linie prakticky nikterak neposunula. Když to tedy vezmu kolem a kolem, nešlo vlastně o nic jiného než o pouhou vatu a já jsem dílu udělil čtyři hvězdičky jen z toho důvodu, že tvůrci zamaskovali tuto nedostatečnost do kvalitního obalu, a tak mě oblafli, což respektuji. / Poučení: Netlač na pilu. ()

ZeroCZ1233

Určení priorit je důležité pro to, aby jste byli ve svém životě spokojeni i když to může vašeho partnera/ku poměrně mrzet. Tuto životem prověřenou tématiku si vzala na starost tato epizoda a je záhodno říci, že s grácií svou vlastní. Stejně jako pokračování v autentické prezentaci 60. let a že je rok 1966 velmi zajímavý, tudíž skutečnost, že po předminulém využití LSD se nyní přešlo k tomu, že je hlavní postava donucena svou manželkou si pustit nejnovější desku Beatles (mimochodem mou nejoblíbenější) a rovnou ten nejrevolučnější/nejlepší song na desce Tommorow Never Knows (můj nejoblíbenější song vůbec) s tím, aby se text svým způsobem odrážel od viděného je jen dalším důkazem toho, jak fenomenálně má seriál tuto disciplínu podchycenou. Bravisimo! ()