Roger doprovodí Jane na večírek s jejími intelektuálními přáteli, jehož vrcholem se stane užití LSD. Don zase odjede na impulzivní návštěvu jednoho hotelu do Plattsburghu a vezme Megan sebou. Jejich výlet však skončí hádkou. Roger se při tripu tak uvolní, že se konečně podívá realisticky na své manželství. Frustrovaná Peggy, kterou Don nechal na holičkách, se nechová právě uctivě k nespokojenému zástupci firmy Heinz. (Česká televize)

Necrotongue

A stačilo tak málo, aby se šestá epizoda stala dalším propadákem. Kdyby se tvůrci soustředili jen na Donovu dějovou linii, byl bych teď těžce otrávený, ale naštěstí se tak nestalo. Čím dál víc mě baví, jakým způsobem se vyvíjí postava Peggy Olson, a přestože nejsem příznivcem drog, velice jsem si užil Rogerův experiment se všemi jeho důsledky. / Poučení: Co se stane v kině, zůstane v kině. Doslova. ()

ZeroCZ1233

Nezvykle rozvrstvrná epizoda s jedním časovým úsekem propleteným skrz 3 příběhové linky jako problémy ženské postavy s vlastní sebereflexí a sebevědomím, dobou populární výprava stanovena doktorem Learym po cestě LSD s generačním kontrastem v níž partnerská dvojice složena z mladé a půvabné dámy, jež chce hlavně zkusit něco nového a největšího sarkastického cynika (zaměnitelné za největší sarkastické hovado), jenž se snaží odprostit od věkem určených morálních norem a v poslední řadě linka jiné partnerské dvojice s citovou eskalací do absurdněji vyhrocených výšin, než by bylo třeba a než by každý čekal, dává za vděk jeden z nejexperimentálnějších dílů celého seriálu. Pískání melodie jedné z nejlepších písní Beatles jako pěkný bonus pro mou veličkost. ()