Broken Sword: The Shadow of the Templars

všetky plagáty

Film podle úspěšné herní PC adventury. George se chystá na rutinní cestu do Evropy. Všechno je jinak, když jednou při posezení v kavárně uvidí klauna vstupovat dovnitř s akordeonem a potom hned vycházet, ale už bez nástroje. Najednou kavárna vybuchuje. George jen tak tak přežije. Kdo byl klaun, který dal bombu do kavárny? A proč to udělal? Na tohle všechno musí George přijít! (matt85)

Diskusia

Luboos

Luboos (hodnotenie, recenzie)

Tom_Lachtan

Nie každý je hráč - a aby bol tak dobre napísaný príbeh obmedzený médiom je na škodu...  Ako keď je dobrá kniha a točia sa filmy podľa nej. A samozrejme ide tu o peniažky.

na príspevok reagoval Tom_Lachtan

Luboos

Luboos (hodnotenie, recenzie)

JJ to už asi len tak nebude - nemá to takú fan základňu ako TombRaider , a ak nejakú adventúrku tak určite Life is Strange, Syberiu...

na príspevok reagoval Tom_Lachtan

hypnos11

hypnos11 (hodnotenie, recenzie)

a uz 2016. a takhle to pujde stale dokola. to datum si nekdo cuca z prstu a filmu se na 99% nedockame ani za sto let

cortez

cortez (hodnotenie, recenzie)

Tak teď už tam je 2014 :) Ale kdoví kolikrát se to ještě posune :( Krom toho, kdoví co stojí za tolika odklady? Nejsou prachy?Koncept? No každopádně jaksi pochybují že čím déle budeme čekat, tím kvalitnější film dostaneme. To asi ne. V tomto případě se bojím že zatím vším stojí tak trochu nezájem=málo investorů=málo peněz a začíná to smrdět Béčkovým filmem/obsazením...(ač bych si samozřejmě přál opak) :(

snuffles

snuffles (hodnotenie, recenzie)

Já původní balení mám a náležitě si ho hýčkám. :P BS je naprosto jedinečná a úžasná hra a na film se těším jak malý děcko na Ježíška. Ten film by mohl být velkolepý, jsem na něj moc zvědavá. I když by to nedopadlo, tak se hra trochu zpopularizuje, a pak by měli lidi aspoň povědomí o tom, kteráže hra se nám to tak líbí. Doufám, že film bude. Rok 2010 už klepe na dveře a o natáčení je pořád ticho po pěšině.

Lefiath

Lefiath (hodnotenie, recenzie)

Na aukru se tato dle mě nejlepší adventura stále poměrně často draží a s trochou štěstí ji tam můžete bez problémů sehnat, i když ne původní balení, to je vzácné. Osobně se na to vůbec netěším, obávám se, že to bude hrané a že naprosto zničí kouzlo prvního BS. Druhý BS byl také animovaný a v podobném stylu, ale už neměl to kouzlo a tak kvalitní zápletku, a zde se absolutně obávám, že se snad i budou pokoušet to převést do "moderního stylu". Co jsem obdivoval na hře bylo to, že šlo v podstatě o dobrodružství, které bylo z části dětsky hravé, ale i velmi dospělé. A když už, tak bych chtěl film, co by byl animovaný! :P

redgoblin

redgoblin (hodnotenie, recenzie)

Já to sehnal před rokem v krabici v jedné prodejně. Jinak se na to těším, ať to bude jakékoliv.

DaViD´82

DaViD´82 (hodnotenie, recenzie)

Trošku mi uniká k čemu to adaptovat jako film, když už předloha vlastně takový animovaný film byla... Má to být hrané či animované, případně dokonce CGI? Amarcord_1: V orig. krabici již ne, ale kdysi vyšly první dva díly jako příloha Levelu (nebo něčeho takového) a kámoš to před loňskými Vánocemi pro přítelkyni nakonec i sehnal...

Amarcord_1

Amarcord_1 (hodnotenie, recenzie)

Rikal jsem si, ze by bylo nejak divne, kdyby se o to nikdo nepokusil... Velka skoda, ze se tento prvni dil jako hra uz temer neda koupit. Co se tyce filmu, tak v zadny solidni vysledek neverim.

Hal_Moore

Hal_Moore (hodnotenie, recenzie)

Jedna z nejlepších adventur všech dob. Konečně se adaptuje i něco jiného než fps