Panika v městečku

• Belgicko Panique au village (viac)

Kovboj, Indián a Kůň – nerozlučná trojice potrhlých přátel prožívá neuvěřitelná dobrodružství v belgicko-francouzském animovaném seriálu. V městečku zvaném Panika, na dohled od farmáře Stevena a jeho ženy Jeanine, žijí v jednom domě Kovboj, Indián a Kůň. Nerozlučná trojice přátel prožívá každý den bizarní dobrodružství. Naši hrdinové jsou plastové figurky evokující dětství, kterým technikou stop motion vdechla život nerozlučná dvojice belgických animátorů. Excentrická komediální šaráda plná vypilovaných odzbrojujících gagů, vycházející mimo jiné z dědictví surrealismu, nabízí animovanou akční podívanou par excellence. (Česká televize)

Arsenal83

Aj na rok 2002 mi to príde málo. Chaos, panika a vtipy sú vtesnané do sekaných pohybov postavičiek, ktoré ako keby nejaké dieťa len tak rozhádzalo a práve také deti v postieľke, v detskej sedačke s presnidávkou umazanou až po uši, si to užije. Proste bordel, chaos a smiešne hlasy. Ale nad 5 rokov to asi už nie je ono. ()

Ded@M@tes

Jednoduchost postaviček a celkové animace panáčků, která je zahalena v drsném humoru. Kůň, kovboj a indián nemají chybu. Plastové figurky, kterým vdechla život nerozlučná dvojice belgických animátorů: Stéphane Aubier a Vincent Patar. / Viděné epizody *20.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 8/10 ) ()

Carodej_pes

„Coboy, Indien,“ praví vždycky Koník, hlava rodiny, která sousedí s domácností vedenou impulzivním, trpasličím a neskutečně uřvaným farmářem, jemuž jeho o dvě hlavy vyšší žena, neustále nosící kbelík, chystá skvělé obrovské svačiny. K tomu všemu mluvící zvířata a pár různých postav navíc a děje se Panika. „Bolí mě bříško.“ ()

Hismael

Dvacet pětiminutových na sebe nenavazujících dílů s poměrně rychlým sledem událostí. Příběhy plastových postaviček koně, kovboje, indiána a dalších, jsou zřejmě vymyšlené pod vlivem nějaké kombinace drog, protože tohle opravdu není běžná pohádka pro děti. Zde je možné cokoliv. Některé epizody jsou pouze prvoplánové šílenosti. Ty další také, ale aspoň mají nějaký nápad, co stojí za pozornost. Vysoké hodnocení je způsobené tím, jak moc je to jiné, než že by to bylo něco hrozně vtipného a zajímavého. ()

Rincewind

Co k tomuhle výtvoru říct? Naprosto originální co do animace i scénáře, skvělé, bláznivé, zábavné, jeden díl lepší než druhý. Kovboj, indián a kůň vás okamžitě dostanou! Tohle musíte buď milovat nebo nesnášet. A podle dosavadního hodnocení se zatím všichni řadí do první skupiny. Není divu...11 z 10 :)) ()