Na utajovanej vojenskej základni objaví skupinka vedcov novú zbraň podobnú atómovej bombe s názvom Eruptor. A ako to už býva, bomba sa dostane do nepovolaných rúk a nastáva nebezpečenstvo, že jej sila začne meniť počasie a tým pádom ovplyvní celý svet. (oficiálny text distribútora)

MaxForValue

Dark Storm predstavuje všetko to, čomu vo filmovom priemysle nerozumiem - načo dávajú televízie peniaze na film, ktorý s určitosťou nezaujme ani priemerného, konzumného diváka? Prečo to radšej nedajú nejakému tvorcovi, ktorý z toho vytvorí film, ktorý, hoci nebude dokonalý, ale bude oveľa viac pozerateľný? Stephen Baldwin je ako herec totálne neschopný, jeho "kamenný" herecký výraz sa nemení ani počas súlože, ktorá je natočená a i zahraná skutočne "bravúrne" a asi odpovedajúca schopnostiam tohto herca. Ak mám byť však úprimný, v porovnaní s inými, žánrovo podobnými TV produktami, je film ako taký znesiteľný. ()

Kokutek odpad!

Přátelé, vystudoval jsem matematiku a fyziku na elitním gymnáziu a poté co jsem shlédl tento film jsem byl postaven před závažnou existenční otázku a musel jsem vybírat ze 3 možností : a)jsem tam chodil úplně zbytečně a jsem úplnej trotl nebo b)vědecký vývoj jde mílovými kroky dopředu a já nestíhám novinky nebo c)tvůrci filmu jedou na nějaké mě zatím neznámé droze, přičemž všechny odpovědi jsou zřejmě správně a i jakákoliv kombinace mezi nimi také. Některé pojmy v tomto trháku jsem znal, ale v jiných souvislostech a některé jsem slyšel poprvé. Inu, asi se mám ještě mnoho co učit. ()

Mr.Lordi

Super hi-tech satelit poškodí šroubek létající ve vesmíru. Temná hmota vypadá jako něco půjčeného ze startreku ale upraveného studentem grafiky. Vědátor emitující temnou hmotu. Ta jedna hvězdička je za místy vtipné pasáže - ovšem spíše trapno-vtipné než že doopravdy vtipné ;-) Děkuji stanicí jako je TV Barrandov a Film+, že nás zásobují takovými céčky střední kategorie, aspoň pak člověk ocení kvalitní film :-) s oběma očima zavřenýma 10% ()

ajne

Čekal jsem C, dostal jsem C, které zas tak silně neurazilo. Na kouknutí ujde. Ale vyhledávat a opakovaně koukat asi nikdo nebude...logiku nehledejte, famózní triky také ne, ani oslňující příběh a dostanete film pro chvíle nudy, kdy nemáte chuť myslet a nijak extra se soustředit... ()

Heliooos odpad!

Panebože, to byla ale vrcholná pakárna. To snad ani nebylo céčko, snad možná déčko. Místy extrémně stupidní dialogy, výkony herců nič moč a efekty děsně amatérské. Například (a to na tyhle detaily moc nejsem), odlet vrtulníku použili ve filmu tentýž záběr hned dvakrát. Ty vzdušné víry vypadaly jako by někdo ventilátorem rozháněl kouř z komína (a možná to tak i dělali) a hlavní hrdina obalený blesky byl prostě úžasný :-D A celé to snad točili na jednom místě v nějaké firemním areálu. Ta observatoř naroubovaná na budě vypadala jak pěst na oko a ten jejich eruptor byl model jak sviňa. Kdyby to natočili jako bláznivou parodii a trošku se víc odvázali a udělali z toho srandu, tak možná... Bohužel to ale vypadalo myšlené vážně. Ale i přesto jsem tuhle šílenost dokoukal a místy se u toho smíchy za břicho popadal. ()