Loupení jehňátek

(TV film)
  • Kanada The Robber Bride

Krásná novinářka Zenia Ardenová zmizela. Když je na pobřeží jezera Ontario nedaleko od jejího zakrváceného vozu nalezen její prst, policie je přesvědčena, že jsou na stopě její vraždy. Hlavním podezřelým se stává Zeniin milenec, mladý policista Henry. Ale vyšetřovatel pojišťovny John Grismer, trochu cynický bývalý policista, je přesvědčený o mladíkově nevině. Aby své přesvědčení mohl dokázat, rozhodne se vyslechnout Zeniiny tři nejbližší přítelkyně: Tony, Charis a Roz. Jejich výpovědi o záhadné Zenie mu brzy odhalí, že vše, co o této ženě dosud věděl, je jinak a že každá z těchto tří žen měla pádný důvod přát si Zeniinu smrt... (oficiálny text distribútora)

KajusaK

Tak tenhle film mě bavil od začátku až do konce. Žádná minutka nebyla zbytečná, žádné natahování. Dokonalé herecké výkony všech. Musím si sehnat i knihu :)) ... Bomba! Dokonalá "detektivka" s hodně překvápkama. 5* jsem nedala jen za ukončení které bych udělala malinko jinak :D) fandila jsem Zenii :D).. ()

vanadium

Podivný thriller o geniální manipulátorce. Má to v sobě něco zvláštního - celou dobu jsem jaksi nevěděl, na čem vlastně jsem, čemu a komu mám věřit, co si o tom všem mám myslet. Zajímavý příběh, celý tak nějak podivně absurdní. ()

tranquill

"Ta žena vstoupila do našich životů a každému z nás něco vzala..." Povedené až černotou kypící drama. Škoda toho televizního zpracování, respektive slabší režie i hereckých výkonů. ()