Malý New York

• Česko Malý New York (viac)

Sully (Ethan Hawke) by rád svému dosud nenarozenému synovi otevřel možnosti, které on sám nikdy neměl. Jasper (Seymour Cassel) se ukrývá před mafií, která se mu vetřela do soukromí i do podnikání. A místní mafiánský boss Parmie Tarzo (Vincent D’Onofrio) sní o likvidaci konkurenčního gangu. Tři různí muži mají společné jen jedno: žijí na Staten Island. Jednoho dne se tu jejich osudy protnou a nic už nebude jako dřív. (oficiálny text distribútora)

Ofi7

Jako fanda mafiánskejch filmů jsem trochu na rozpacích.. Námět docela dobrej, ale zpracování, hlavně co se týče hereckého obsazení, mi přišlo průměrné.. Velká škoda.. ()

golf78

Abych pravdu řekl, tak jsem tento film vkládal do DVD přehrávače s velkým otazníkem. Vůbec jsem netušil, co mohu čekat. Přeci jen mafiánské filmy mají trochu jiné promo, jiné obsazení. I když začátek filmu je takový nijaký, tak mě děj udržel u obrazovky. Film je pojatý spíše umělecky, vybočuje ze zažitých norem mafiánských gangsterek. Prostě to je pohled trochu jinak. Spíše než kasovní trhák je to film určený pro odbornou veřejnost, filmové soutěže apod. Ačkoli to tu někteří diváci dost strhávají, film stojí za zhlédnutí i přes tu scénu na stromě, ale i ta prostě do toho konceptu filmu nějak zapadla. Je to takový fim na sobotní odpoledne. ()

icewhite

Gangsterku si představuji jinak, ale jelikož je film řazen do komedie a navíc je z továrny na filmové kokotiny a to z Francie musím mu ve finále hodně odpustit a tři hvězdy si nakonec asi zaslouží. ()